Поділитись:

Вже не приватний. Кабмін заявив про націоналізацію "Приватбанку"

Понеділок, 19 грудня 2016, 00:10

Таке рішення ухвалив Кабінет міністрів України на засіданні у неділю, 18 грудня.

"Беручи до уваги результати засідання Ради національної безпеки та оборони України, уряд підтримав пропозицію Національного банку та Ради фінансової стабільності про перехід ПАТ "Приватбанк" у стовідсоткову державну власність", - Інформує тсн.юа з посиланням на Урядовий кур'єр.

Передбачається, що Міністерство фінансів України стане власником 100% акцій "ПриватБанку". Воно гарантує безперебійне функціонування цієї установи та збереження коштів його клієнтів. "Ці дії відбуваються у чіткій координації з міжнародними фінансовими організаціями та за їхньої підтримки", - зазначають в уряді.

Голова НБУ Валерія Гонтарєва та міністр фінансів Олександр Данилюк повідомили, що акціонери "ПриватБанку" самі звернулися до уряду з пропозицією, аби держава в інтересах клієнтів банку стала його повним власником.

"Перехідний період починається з 19 грудня. Держава забезпечить плавний перехід, стабільну роботу цієї установи у звичному для її клієнтів режимі. В уряді виходять із того, що ухвалене ним відповідальне рішення врятувало як "ПриватБанк", так і всю банківську систему", - йдеться у повідомленні Кабміну.

Про деталі ухвалених рішень Гонтарєва та Данилюк повідомлять на спільній прес-конференції у понеділок, 19 грудня, о 8.30 ранку. Окремі заяви з цього приводу зроблять президент України Петро Порошенко та прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

Надрукувати
мітки:
коментарів
28 січня 2020
15:40
11:26
27 січня 2020