Поділитись:

Обрали депутатів у трьох об'єднаних громадах на Волині (оновлено)

Понеділок, 19 грудня 2016, 15:11

У трьох об'єднаних територіальних громадах відбулися вибори голови та депутатів.

18 грудня на Волині голову та депутатів обирали у Дубівській (Ковельський район), Заболоттівський (Ратнівський район) та Павлівській (Іваничівський район) об'єднаних територіальних громадах.

Згідно із даними паралельного підрахунку голосів, який здійснює Волинська обласна регіональна парторганізація політичної партії "Українське об'єднання патріотів – УКРОП", депутатами у Павлівській об'єднаній територіальній громаді стали:

Туруцький Василь Васильович (Самовисуванець) – 34 голоси (25,95 %);

  1. Іщук Анатолій Євгенійович (УКРОП) – 54 голоси (36,99 %);
  2. Лапінський Володимир Степанович ("Свобода") – 45 голосів (32,61 %);
  3. Причина Василь Васильович (УКРОП) – 63 голоси (52,50 %);
  4. Хамула Олександр Васильович ("Розумна сила") – 55 голосів (32,54%);
  5. Когут Ольга Юріївна ("Розумна сила") – 56 голосів (38,89%);
  6. Хом'як Олег Ярославович (Аграрна партія) – 48 голосів (33, 80 %);
  7. Живчин Василь Лук'янович ("Батьківщина") – 61 голос (36,97 %);
  8. Смаль Софія Ігорівна (УКРОП) – 74 голоси (54,41 %);
  9. Дорошук Володимир Вікторович (УКРОП) – 67 голосів (44,67 %);
  10. Недбайло Назарій Сергійович (УКРОП) – 67 голосів (51,94 %);
  11. Швець Валентин Миколайович (УКРОП) – 50 голосів (29,76%);
  12. Парадуха Борис Миколайович (самовисуванець) – 47 голосів (26,86 %);
  13. Новак Ольга Володимирівна ("Свобода") – 29 голосів (61,70 %);
  14. Косик Людмила Іванівна ("Солідарність") – 49 голосів (44,14 %);
  15. Дорощук Микола Володимирович ("Солідарність") – 49 голосів (42,61 %);
  16. Юсковець Микола Ігорович (самовисуванець) – 56 голосів (55,45 %);
  17. Мороз Михайло Степанович ("Свобода") – 44 голоси (26,19 %);
  18. Ярощук Віталій Олексійович ("Батьківщина") – 49 голосів (41,53 %);
  19. Цюприк Олександр Степанович (самовисуванець) – 89 голосів (75,42 %);
  20. Шпак Віталій Петрович (самовисуванець) – 61 голос (71,76 %);
  21. Шлапак Володимир Дмитрович (УКРОП) – 73 голоси (61,34 %).

Депутатами у Дубівській об'єднаній територіальній громаді стали:

  1. Столярчук Олександр Олександрович (УКРОП) – 29 голосів (33,33 %);
  2. Трофімук Олександр Васильович (УКРОП) – 49 голосів (52,69 %);
  3. Бакай Юрій Григорович (УКРОП) – 41 голос (33,61%);
  4. Гущук Віталій Володимирович (самовисуванець) – 96 голосів (77,42%);
  5. Швець Світлана Вікторівна (самовисуванець) – 66 голосів (60 %);
  6. Карпюк Світлана Семенівна (самовисуванець) – 85 голосів (61,15 %);
  7. Кулеша Ірина Вікторівна (самовисуванець) – 65 голосів (65 %);
  8. Майданюк Андрій Валеріанович (самовисуванець) – 89 голосів (83,96 %);
  9. Самчук Віктор Леонтійович (УКРОП) – 59 голосів (52,68 %);
  10. Сагаль Софія Анатоліївна (УКРОП) – 52 голоси (47,71 %);
  11. Копанчук Ольга Павлівна (самовисуванець) – 107 голосів (80,45 %);
  12. Тищук Юрій Павлович (УКРОП) – 62 голоси (52,99 %);
  13. Мельник Юрій Миколайович ("Свобода") – 96 голосів (82,76 %);
  14. Ординець Ольга Вячеславівна (самовисуванець) – 61 голос (46,56 %);
  15. Балецький Олександр Степанович (самовисуванець) – 44 голоси (44 %);
  16. Балецька Олена Анатоліївна (БПП "Солідарність") – 54 голоси (49,09 %);
  17. Олексюк Наталія Іванівна (самовисуванець) – 59 голосів (47,58 %);
  18. Титюк Василь Степанович (Радикальна партія) – 36 голосів (28,35 %);
  19. Миронюк Олександр Петрович (УКРОП) – 50 голосів (37,31%);
  20. Ліфанчук Роман Миколайович (Радикальна партія) – 45 голосів (32,85 %);
  21. Скулинець Людмила Сергіївна (самовисуванець) – 55 голосів (56,12 %);
  22. Шемчук Світлана Пилипівна (самовисуванець) – 72 голоси (54,14 %).

Депутатами у Заболоттівській об'єднаній територіальній громаді стали:

  1. Шопук Наталія Миколаївна (самовисуванець) – 102 голоси (54,84 %);
  2. Симонович Вячеслав Федорович (самовисуванець) – 87 голосів (45,55 %);
  3. Головій Святослав Іванович (самовисуванець) – 95 голоси (55,56 %);
  4. Березюк Анатолій Васильович (самовисуванець) – 92 голоси (46 %);
  5. Шевчук Тетяна Наумівна (самовисуванець) – 110 голосів (54,46 %);
  6. 6. Тарасюк Олександр Володимирович (УКРОП) – 77 голосів (37,75 %);
  7. Свіржевська Ніна Георгіївна (самовисуванець) – 49 голосів (37,40 %);
  8. Ленартович Микола Іваннович (самовисуванець) – 76 голосів (48,72 %);
  9. Бадзюка Валерій Васильович (самовисуванець) – 52 голоси (28,26 %);
  10. Шевчук Оксана Петрівна (УКРОП) – 92 голоси (48,68 %);
  11. Головій Ольга Яківна (самовисуванець) – 70 голосів (44,03 %);
  12. Козка Микола Петрович (самовисуванець) – 78 голосів (49,06 %);
  13. Мазурик Микола Сергійович (самовисуванець) – 88 голосів (40,93 %);
  14. Свіржевський Валерій Володимирович (самовисуванець) – 91 голос (65 %);
  15. Безносюк Валентина Сергіїївна (самовисуванець) – 64 голоси (31,84 %);
  16. Луцик Людмила Володимирівна ("Батьківщина") – 102 голоси (54,55 %);
  17. Ковальчук Олександр Степанович (самовисуванець) – 89 голосів (31,56 %);
  18. Мельничук Василь Михайлович ("Батьківщина") – 109 голосів (44,49 %);
  19. Касянчук Валентин Вікторович (самовисуванець) – 132 голоси (65,35 %);
  20. Корецький Михайло Кирилович ("Батьківщина") –100 голосів (44,25 %);
  21. Головій Іван Васильович (самовисуванець) – 65 голосів (40,37 %);
  22. Мороз Олег Васильович (УКРОП) – 84 голоси (53,50 %);
  23. Хомич Віталій Іванович (УКРОП) – 74 голоси (42,53 %);
  24. Романюк Микола Миколайович (УКРОП) – 131 голос (70,43 %);
  25. Пашкевич Анатолій Віталійович (УКРОП) – 137 голосів (66,83 %);
  26. Лішуга Людмила Дмитрівна Самовисуванець – 92 голоси (50 %).

ЧИТАТИ ТАКОЖ: НА ВОЛИНІ ОБРАЛИ ГОЛІВ ТРЬОХ ОБ'ЄДНАНИХ ГРОМАД

Надрукувати
мітки:
коментарів
16 лютого 2020
07 лютого 2020
24 січня 2020
17 січня 2020
13 січня 2020
06 січня 2020
03 січня 2020
26 грудня 2019
18 грудня 2019
17 грудня 2019
16 грудня 2019
13 грудня 2019
07 грудня 2019
05 грудня 2019