Поділитись:

Юлія Сиротинська розповіла, яким має бути муніципал

Понеділок, 26 грудня 2016, 18:51

Наразі у складі департаменту муніципальної поліції є 35 людей.

Зі слів головної муніципалки Луцька Юлії Сиротинської, поки що такої кількості людей вистачає. Про це вона сказала у у програмі "Тема дня" телеканалу "Волинь Нова".

"Це питання обговорювали у Луцькій міській раді, порівнювали кількість муніципалів у різних містах. Але не факт мати 60 людей, але мати проблеми. Ми будемо додавати одиниці до штату поступово. Нещодавно рішенням сесії було додано 10 штатних одиниць, які ми розкидали у відділи несанкціонованої торгівлі, відділ демонтажу. Туди, куди вони були необхідні", – зазначила вона.

Також Юлія Сиротинська розповіла про вимоги до працівників.

"За рік часу, що я набираю людей до нашої структури, переконалася, що краще взяти молодого, 20-25 років, спеціаліста, витратити на нього 1-2 місяці, щоб навчити і показати, як потрібно працювати, ніж брати людину, яка приходить і каже: "На мою думку, тут можна це не побачити, а ось тут це можна зробити так", – розповіла вона.

Зі слів Сиротинської, дуже часто люди, які працювали на інших сферах роботи, некомплексно дивляться на вирішення тих чи інших питань.

"Я своїх працівників завжди вчу: не робити "від" і "до", а робити це ширше, тобто не тільки в тих межах, які нам належать. Потрібно допомагати людині вирішити проблеми", – запевнила Сиротинська.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: ГОЛОВНА МУНІЦИПАЛКА ЛУЦЬКА ПРОПОНУЄ ЖОРСТКІШЕ КАРАТИ ЗА ПРОДАЖ АЛКОГОЛЮ ВНОЧІ

Надрукувати
мітки:
коментарів
24 січня 2020
16:33
14:45
12:05
23 січня 2020
15:40