Поділитись:

Роботу Гунчика та Палиці у 2016 році відзначили "задовільною"

Середа, 28 грудня 2016, 18:24

Роботу голову Волинської ОДА Володимира Гунчика у 2016 році визначили, як "задовільну". Таку ж оцінку дали роботі голові Волинської обласної ради Ігоря Палиці.

Такі дані оприлюднив центр Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу під час круглого столу на тему "Політичні підсумки 2016 року на Волині: погляд експертів" у середу, 28 грудня.

Зі слів експерта ЦПАВКу Володимира Павлюка, традиційно наприкінці грудня (із 21 до 27 грудня) ЦПАВК провів опитування, у якому взяли участь 28 експертів: політичні аналітики, журналісти, викладачі вищих навчальних закладів, громадські діячі та державні службовці.

Володимир Павлюк зауважив, що економічна й політична ситуації в країні вводять якісь певні обмеження для виконання своїх службових обов'язків, хоча це не знімає з нього відповідальності.

"Порівняно з минулим роком все ж таки 50 % з позиції "задовільно" напевно найбільш характеризують оцінку експертів щодо роботи керівника ОДА. Його робота була рівна та прогнозована. Але напевно можна було зробити більше..." – підкреслив експерт.

"Приблизно ситуація така сама. Без катаклізмів. Ігор Петрович і рейтинг більший має серед експертів, тому позиція в нього дещо краща", – зазначив експерт щодо роботи Ігоря Палиці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТОП-5 УСПІШНИХ ПОЛІТИКІВ ВОЛИНІ ТА "НЕВДАХ" 2016 РОКУ

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НАЗВАЛИ "ПОЛІТИКА-НЕСПОДІВАНКУ" ВОЛИНІ-2016

Надрукувати
мітки:
коментарів
24 лютого 2020
22 лютого 2020
21 лютого 2020