Поділитись:

ТОП-10 креативних ялинок своїми руками (фото)

П'ятниця, 30 грудня 2016, 21:29

Символ Нового року – ялинка – щороку набуває нового змісту. А жива вона чи штучне – не так і важливо, головне – щоб воно було. Але альтернативні ялинки все більше стають популярними.

Та й тенденції у світі зараз зовсім інші – людство стало усвідомлювати, що хвоїні ліси – "легені" нашої планети, тож дерева треба берегти, – пише 24 Канал.

Штучна чи "жива": переваги та недоліки

Переваги натуральної ялинки: вона має гарний вигляд, надає помешканню особливої атмосфери, святковості та гарно пахне.З мінусів один з найголовніших – зрубати дерево легше, ніж виростити. Адже щоб виростити ялинку висотою 1 метр, знадобиться від 3 до 6 років. Звісно, з альтернативи натурального деревця – ялинка у горщику, але зазвичай вони не є високими.

Також гарна ялинка коштує чимало грошей, постійно треба підмітати хвойні голки дерева та підливати. А ще – якщо його перекинуть дітлахи чи домашні тварини, то і деревце може понищитися, і малюки поранитись.

Щодо штучної ялинки, то тут все простіше. Найважливіша перевага – ви зберегли дерево від зрубу. Така ялинка служитиме вам багато років, відповідно, – ви зекономите купу грошей. Штучна ялинка не потребує кропіткого догляду і прибирання голок. І вона не обсиплеться за два тижні, тож малюків можна потішити і потримати різдвяне деревце довше.
А якщо деревце, зроблене своїми руками, буде оригінальним, то така ялинка неодмінно створить особливий настрій у домі.

З недоліків – так, вона не пахне. Але і тут є спосіб вирішити проблему – придбати аромолампу і ефірну олію хвої.

Правила безпеки

Яка ялинка у вас би не стояла, важливо дотримуватись правил безпеки. Кілька простих порад збережуть вам свято і життя. Ставити деревце варто на відстані одного метра від меблів, електроприладів та приладів опалення. Не залишайте без нагляду святкову ілюмінацію і не ставте деревце на шляху евакуації. І не дозволяйте дітям самим вмикати гірлянди.

Щоб ялинка не впала, треба її закріпити на стійкій основі. Аби уникнути пожежі, новорічний атрибут не варто оздоблювати ватою, марлею чи ще якимись легкозаймистими прикрасами. А також використовуйте гірлянди промислового виробництва, вони більш надійні. В жодному разі не використовуйте для прикрашання свічки, феєрверки чи бенгальські вогники.

Альтернативні ялинки

Варіантів штучних ялинок неймовірно багато. Тепер це вже тренд, який з кожним роком стає все більш популярним. Вони можуть бути різної форми, виконані з різних предметів та матеріалів. Ми підготували для вас найцікавіші та найоригінальніші варіанти новорічного деревця, які можна самотужки зробити вдома.

Пальму першості віддаємо ялинці з Майдану. Для такої ялинки головне каркас. Для невеличкої його можна зробити з дроту, а для більшої знадобляться рівненькі палиці чи грубий дріт.

Також популярними є деревця з гілок чи з конструкції з дощечок, які між собою в'яжемо за допомогою нитки, стрічки чи дроту. Така ялинка дуже практична, адже не займає зайвого простору вдома.Форму деревця можна також викласти на стіні з різних предметів у форматі 2D. Це можуть бути кругленькі зрізи поліна, різні дрібнички, фото з рамками, посуд, гірлянди з іграшками, і взагалі – будь-що, що кріпиться до стіни.Ялинку з предметів у форматі 3D можна зробити з подушок, краваток та багато чого іншого.

Деревце на палеті чи дерев'яній стіні – той же варіант, що й на стіні, тільки не потрібно робити зайвих дірок.

Також популярною є книжкова ялинка. Викласти її можна як вежею, поступово викладаючи розкриті чи закриті книжки у потрібній формі.Ялинка у невагомості по-особливому неймовірна. Для неї потрібно зробити з дроту круг, густо заповнений "сіткою". До сітки за допомогою волосіні прикріпляємо кульки. Можна використовувати як різнокольорові, так і одного тону.

Святкове деревце з драбини чи штативу сподобається фотографам. І тут все надзвичайно просто – міцно зафіксували ніжки штатива чи драбини і починаємо прикрашати.

Ялинка з музичного інструменту чи велосипеда. Таке полюбляють хіпстери та музиканти. Взяли предмет, який буде служити вам ялинкою, намотали на нього гірлянд і готово.

І увага – спосіб для дуже лінивих. Одну стіну перетворюєте у шкільну дошку чорного кольору, на якій ялинку малюєте крейдою. І просто, і стильно. А ще – чимала розвага для дітей.

Надрукувати
мітки:
коментарів
23 січня 2019
11 січня 2019
05 січня 2019
02 січня 2019
15:10
30 грудня 2018
29 грудня 2018
27 грудня 2018
26 грудня 2018
24 грудня 2018
21 грудня 2018
20 грудня 2018
18 грудня 2018
17 грудня 2018
15 грудня 2018
14:30