Поділитись:

Посадовців "Волиньвугілля" змусять повернути "зайві" премії

П'ятниця, 13 січня 2017, 14:14

Володимир-Волинська місцева прокуратура звернулася до суду в інтересах держави із позовними заявами до посадовців державного підприємства "Волиньвугілля", аби змусити відшкодувати збитки, завдані внаслідок вчинення ними кримінальних правопорушень.

Екс-чиновники, обіймаючи кожен у свій час посади виконувача обов'язків генерального директора державного підприємства "Волиньвугілля", виконувача обов'язків директора відокремленого підрозділу "Шахтоуправління "Нововолинське" та директора відокремленого підрозділу "Шахта №9 "Нововолинська", видавали незаконні накази про преміювання, на підставі яких працівникам підприємства була безпідставно виплачена премія на суму понад 335 тис грн, – повідомляє прес-служба прокуратури Волині.

Щодо усіх трьох посадовців були розпочаті кримінальні провадження про вчинення ними кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 191 Кримінального кодексу України.

Обвинувальні акти у цих кримінальних провадженнях минулого року скеровані до суду для розгляду по суті. Рішеннями судів посадовців визнано винними у вчиненні кримінальних правопорушень та звільнено від кримінальної відповідальності у зв'язку із зміною обстановки.

Збитки ж, завдані їхніми протиправними діями, так і залишилися невідшкодованими. Відтак, прокурори вимагатимуть їх відшкодування в суді.

Надрукувати
мітки:
коментарів