Поділитись:

В команді є волинянин: українські рибалки виграли чемпіонат світу з ловлі риби на мормишку (фото)

Понеділок, 27 лютого 2023, 17:27

Команда українських рибалок стала чемпіоном світу з ловлі риби на мормишку з льоду.

Про це повідомляє пресслужба Волинського рибоохоронного патруля.

25 та 26 лютого 2023 року на озері Виртс’ярв в Естонії відбувся ХІХ чемпіонат світу з ловлі риби на мормишку з льоду.

До складу збірної України увійшли спортсмени: Ігор Новгородський, Олексій Зайко, Дмитро Корзенков, Михайло Гордієнко, Павло Хвас, Віталій Яцина. Головний тренер – Віталій Левченко.

Загалом у чемпіонаті взяли участь спортсмени з 11 країн. Лідером світового турніру стала команда з України. Друге місце посіла збірна Литви, третє – Латвії.

В особистому заліку перше місце посів українець Олексій Зайко. Спортсмен набрав 2 бали та наловив 7,9 кг риби. Другим став спортсмен з Латвії Андріс Джерумс з 3 балами та 7,5 кг риби. Третє місце у турнірній таблиці посів також українець Ігор Новгородський, який набрав 4 бали та зміг зловити 8,8 кг риби.

За збірну України змагався спортсмен з Любомля – Павло Хвас, який в особистому заліку посів 7 сходинку (5 балів, 8,5 кг риби).