Поділитись:

У Луцьку можуть зменшити суму єдиного податку для 2-ї групи

Середа, 22 лютого 2017, 10:36

Луцька міська рада розглядає питання звернення до Комітету з питань податкової та митної політики Верховної Ради України щодо розширення переліку видів діяльності для 1-ї групи платників єдиного податку.

Також у міськраді вивчають питання можливості зменшення ставок єдиного податку для платників 2-ої групи, які затверджені рішенням Луцької міської ради від 28.01.2015 №69/8 "Про встановлення ставок єдиного податку". Про це сказано у відповіді на петицію.

Зокрема лучани просили віднести таксистів до 1-ї групи платників єдиного податку.

У проханні в міськраді відмовили. Адже для підприємців, які здійснюють діяльність за класифікацією економічної діяльності "Надання послуг таксі", ставка єдиного податку становить 20 % мінімальної заробітної плати на 1 січня календарного року. Згідно зі ст. 291 Податкового кодексу України до першої групи спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності належать платники єдиного податку: фізичні особи-підприємці, які не використовують працю найманих осіб, здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринках та/або провадять господарську діяльність з надання побутових послуг населенню і обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 300 000 гривень. Послуг таксі в цьому переліку немає.

Однак зауважили, що розглядають можливість зменшення суми для 2-ї групи платників єдиного податку або ж розширення переліку видів для 1-ї групи.

Надрукувати
мітки:
коментарів
23 січня 2020
22 січня 2020
11:00
20 січня 2020