Поділитись:

Рада підтримала бізнесову угоду з ЄС: як голосували волинські нардепи

Середа, 22 лютого 2017, 14:48
Верховна Рада підтримала законопроект №0130 про ратифікацію угоди з Євросоюзом про участь України в програмі ЄС "Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу (COSME).

На підтримку законопроекту 22 лютого проголосували 226 народних обранців. Серед волинських нардепів угоду підтримали Ігор Лапін, Ірина Констанкевич і Юрій Савчук. Не голосував Степан Івахів. А Ігор Гузь та Сергій Мартиняк були відсутніми.

Як повідомляє Еспресо, COSME – програма ЄС, спрямована на створення сприятливих умов для розвитку малого і середнього бізнесу, яка реалізується в рамках стратегії "Європа-2020" та затверджена регламентом Ради ЄС.

Намір України приєднатися до програми COSME зазначено в пункті №334 плану заходів по імплементації угоди про асоціацією між Україною та ЄС. Участь України у програмі COSME визначена в дорожній карті щодо підтримки ЄС короткострокових пріоритетів України, включена до плану відновлення України на 2015-2017 роки, підтримана на першій та другій зустрічах Ради асоціації між Україною та ЄС в Брюсселі, на 17-му саміті Україна-ЄС в Києві та на Ризькому саміті східного партнерства.

Приєднання України до програми COSME відкриває доступ українським підприємствам державного, приватного та громадського секторів до фінансування як з боку бюджету програми COSME (близько 0,9 млрд євро), так і з боку інвестиційних та венчурних фондів ЄС.

Надрукувати
мітки:
коментарів
18 лютого 2020
17 лютого 2020