Поділитись:

Потенційні учасники тендеру оглянули неефективні луцькі котельні (фото)

П'ятниця, 24 лютого 2017, 12:33

В ДКП "Луцьктепло" відбулася ознайомча зустріч для усіх потенційних учасників та зацікавлених компаній щодо участі у тендерних закупівлях.

Про це повідомляється на сайті організації.

На зустрічі були присутні представники 17 компаній, а саме: ТОВ "Віссманн", ТОВ "ТД АТОН", ТзОВ "ЕНЕРТЕКС САРЛ", Корпорація виробничих та комерційних підприємств "Союз", ТОВ "ЄВРОТЕХЕНЕРГО", ТОВ "Калина ІФ" ЛТД, Корпорація "Українські атомні прилади та системи", ТОВ "Ісмек-Україна", ТОВ "ТЕРМІКА", ТОВ "ВКП Котлогаз", AТ "AРІТЕРМ", ТОВ "Еко Енерджі Інжиніринг", ТОВ "Екотеплоенерго", МВВФ ТОВ "ЕНЕРГЕТИК", СП "Ріелло", Консорціум "ER-group", ТОВ "ТЕПЛОТЕХ".

Після офіційної частини зустрічі учасники відвідали 12 котелень, на яких буде здійснюватись заміна котлів та інші передбачені роботи.

Окрім цього, є ще дві фірми – потенційні учасники тендеру, які не змогли бути присутніми на зустрічі.

Станом на 24 лютого 2017 року тендерну документацію придбали 11 компаній, переважно вітчизняних.

До 02 березня 2017 року усі потенційні учасники тендеру можуть надіслати свої письмові запити для роз'яснення щодо незрозумілих питань, відповідно до тендерної документації.
Відповіді на них будуть скомпоновані та розіслані усім учасникам, які придбали тендерну документацію. На даний час групою реалізації проекту розглядаються усі отриманні запитання та готуються відповіді на них.

Розкриття тендерних технічних пропозицій (І етап) по лоту № 2в "Реконструкція котелень" відбудеться 20 березня.

Читайте також: ДВІ ФІРМИ ЗГОЛОСИЛИСЬ ВИВОДИТИ З ЕКСПЛУАТАЦІЇ НЕЕФЕКТИВНІ ЛУЦЬКІ КОТЕЛЬНІ

Надрукувати
мітки:
коментарів