Поділитись:

"На "Кроноспані" мають бути сучасні фільтри", - волинський нардеп

Вівторок, 07 березня 2017, 15:33

ТОВ "Кроноспан УА" в Нововолинську, на якому виробляють листові матеріали з деревини, має бути оснащене сучасними фільтрами, які б захищали від забруднення повітря жителів міста та прилеглих сіл.

Про це заявив народний депутат Ігор Гузь у прямому ефірі в Facebook, коментуючи роботу цієї корпорації, – повідомляє прес-служба нардепа.

Зі слів громади, шкідливі викиди потрапляють у повітря, забруднюють екологію та призводять до важких захворювань. Люди постійно нарікають. Торік, восени відбулися громадські слухання, однак питання так і не зрушилось з "мертвого" місця.

За інформацією директора компанії Наталії Покінської, останні австрійські інвестиції – це 65 мільйонів доларів, які інвестували в розширення бізнесу. Але також, з її слів, за дев'ять років роботи завод залишається збитковим.

Ігор Гузь зазначив, що готовий зустрітись з керівництвом корпорації у Відні, аби вирішити питання зі встановлення фільтрів на підприємстві, адже "Кроноспан" як потрібне для Волині і Нововолинська підприємство в будь-якому випадку повинне працювати.

"Крок за кроком будемо переконувати керівництво заводу, що тут мають бути сучасні фільтри, які захищатимуть від забруднення повітря та дозволять жителям Нововолинська, як мінімум, дихати нормально!" - резюмував нардеп.

Надрукувати
мітки:
коментарів