Поділитись:

В Україні буде легше вести бізнес

П'ятниця, 10 березня 2017, 12:55

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про скасування близько 100 нормативно-правових актів, які на сьогодні не мають законодавчих підстав та заважали веденню бізнесу в Україні.

Упродовж 2 місяців міністерства та інші органи можуть обґрунтувати відновлення дії цих нормативно-правових актів, – повідомляє Урядовий портал.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман зазначив, що протягом останніх днів провів низку зустрічей із представниками українського та іноземного бізнесу.

"Усі говорять про те, що недолугі регуляції стримують економічне зростання і уповільнюють інвестування в Україну. Це означає, що належного клімату у різних сферах поки ще не створено", – зазначив він.

Наприкінці 2016 року уряд у рамках "дерегуляційного дня" скасував більше трьохсот постанов та нормативних актів, що обмежували діяльність бізнесу в Україні.

"Фахівці підрахували, що 367 актів – це 3 тис сторінок різноманітних регуляцій і вимог, які має виконати український бізнес, бізнес, який працює в Україні. Уявіть, скільки треба витратити часу, щоб їх прочитати, потім їх виконати, ще й не помилитися, тому що кожна помилка може бути неприємною з точки зору штрафних санкцій", – наголосив Володимир Гройсман.

Він зауважив, що після скасування регуляторних актів був визначений період, протягом якого міністерства та зацікавлені органи могли виступити за відновлення їхньої дії.

"Жодного звернення на повернення не надійшло", – сказав глава уряду.

Надрукувати
мітки:
коментарів
23 січня 2020
22 січня 2020