Поділитись:

У Луцьку з'явився ще один кабінет "безкоштовного адвоката"

Понеділок, 13 березня 2017, 14:04

У департаменті соціальної політики міської ради лучани можуть отримувати безоплатну вторинну правову допомогу.

Робоче місце безкоштовного адвоката відкрили у кабінеті № 109, – повідомляє прес-служба Луцької міської ради.

Заступник міського голови Сергій Григоренко зазначив, що така послуга є дуже зручною для лучан, адже тепер можна отримати консультацію, правову допомогу на місці.

"Це хороший приклад співпраці місцевої влади та державного центру з надання вторинної правової допомоги", – зазначив він.

В.о. директора Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ольга Кудрицька розповіла​, що саме вторинна правова допомога передбачає складання процесуальних документів та здійснення представництва осіб у судах на території України, з питань пов'язаних з національним законодавством.

Вона розповіла, що 1 січня 2017 року збільшився поріг малозабезпеченості, таким чином до центру звертається велика кількість людей з числа найменш захищених верств населення.

Для того аби звернутися за безоплатною допомогою, потрібно надати довідку про дохід, який не повинен перевищувати двох прожиткових мінімумів у місяць. Також відбулися зміни щодо осіб, які перебували у зоні проведення АТО, раніше надавалася правова допомога лише з соціальних, а зараз з усіх питань. Центр розташований на вул. Прогресу, 7.

Надрукувати
мітки:
коментарів
27 лютого 2020
26 лютого 2020
24 лютого 2020
19 лютого 2020
18 лютого 2020
10 лютого 2020
06 лютого 2020