Поділитись:

З наступного року роботу дорожників контролюватимуть GPS системи

Понеділок, 13 березня 2017, 14:35

З наступного року Компанія "Автомобільні дороги України" впровадить систему GPS-контролю за роботою зимової техніки.

Про це повідомляється на сайті Міністерства інфраструктури України.

Вже у 2017 році ПАТ "ДАК "Автомобільні дороги України" придбають понад 200 одиниць нової техніки для зимового утримання автомобільних доріг загального користування державного значення. Усю нову техніку Компанія обладнає додатковою системою GPS-контролю та моніторингу транспорту, яку планує закупити за рахунок другого траншу на зимову техніку – додаткових 500 млн грн.

Система GPS-контролю та моніторингу транспорту дозволить централізовано контролювати час роботи, територію, де працювала машина та наскільки якісно було оброблене дорожнє покриття протиожеледними матеріалами. GPS-датчики передаватимуть інформацію в режимі реального часу до спеціальної електронної системи, яка у майбутньому має стати частиною єдиної автоматизованої системи управління Компанії - ERP.

"Я впевнений, що на місцях техніку і матеріали використовують не так, як пишуть у звітах: можливі розкрадання палива та приписки в відстанях роботи. Завдяки GPS датчикам, підробляти звіти не вийде: ми будемо бачити кількість використаного палива, матеріалів і відстань, де працювала техніка в режимі реального часу", — зазначив керівник Компанії Автомобільні дороги України Артем Гриненко.

З його слів, Компанія також планує запровадження штрафів у разі виявлення порушень чи недобросовісної роботи дорожників.

Довідково:

У квітні в ПАТ "ДАК "Автомобільні дороги України" має запрацювати автоматизована система закупівель. Окрім єдиної торгівельної платформи для усіх облавтодорів та їх філій, система включатиме в себе електронний документообіг, бухгалтерський облік, контроль за запасами матеріалів та можливість офіційного заключення договорів в електронному режимі між замовником та постачальником.

Електронна система закупівель вводиться в роботу в рамках впровадження ERP – автоматизованої системи управління дочірніми підприємствами. За допомогою системи, контроль можна буде здійснювати як за замовником, так і за підрядником. Це збільшить конкуренцію на ринку та підвищить якість роботи Компанії в цілому.

Надрукувати
мітки:
коментарів
16 лютого 2020
13 лютого 2020
11 лютого 2020
07 лютого 2020
04 лютого 2020
01 лютого 2020
31 січня 2020
29 січня 2020
28 січня 2020
27 січня 2020
25 січня 2020