Поділитись:

В Луцькраді зберуть нараду через страйк у Волинській ОДА

Вівторок, 14 березня 2017, 09:45

У Луцькій міській раді планують провести погоджувальну раду з головами фракцій у зв'язку із ситуацією, яка склалася у Волинській облдержадміністрації.

Про це повідомила секретар міськради Юлія Вусенко на оперативній нараді 14 березня.

"Ми не можемо ігнорувати цю ситуацію, як Луцька міська рада. Представники фракцій знають те, що відбувається", – зауважила вона.

"Стосовно підтримки Закону, який буде внесений на цьому тижні в парламент, про визнання окупації на відповідних територіях України, можна буде спільно говорити на погоджувальній раді з головами фракцій", – додала Вусенко.

"Ми будемо таке звернення напрацьовувавати і подавати, якщо на це буде воля представників інших політичних сил", – підсумувала секретар.

Нагадаємо: 13 березня до Волинської ОДА прийшла група активістів, яка обурена інформацією про розбитий, силами СБУ і спецпідрозділу поліції КОРД, редут на станції Кривий Торець.

Володимир Гунчик припустив, що події, які відбулися в адміністрації – сплановані, а окремі особи – працюють за гроші та не мають жодного відношення до активістів.

Активісти вимагають звільнити затриманих учасників блокади, невідкладно винести на розгляд ВР України питання про звільнення Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова; звільнити із займаної посади заступника голови Національної поліції України В'ячеслава Аброськіна та звільнити голову СБУ Василя Грицака та його заступника й керівника Антитерористичного центру при СБУ Віталія Малікова.

Надрукувати
мітки:
коментарів
24 лютого 2020
21 лютого 2020
19 лютого 2020
14 лютого 2020
12:34
10 лютого 2020
06 лютого 2020