Поділитись:

Фіскали перевірили магазин депутата Луцькради (фото)

Четвер, 30 березня 2017, 13:18

Марки акцизного податку, якими маркована горілчана і тютюнова продукція, що реалізується в мережі магазині "Гроно" у м. Луцьку, не мають ознак підробки.

Цей факт встановили фахівці під час фактичної перевірки в магазині "Гроно" на вул. Богдана Хмельницького, а також під час перевірки оптових складів цієї мережі, – повідомляє відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області.

Нагадаємо: інформаційне агентство Волинські новини опублікувало інформацію про те, що депутат Луцької міської ради Петро Нестерук нібито торгує контрафактною горілкою в мережі магазинів "Гроно". Тож він звернувся до керівництва ДФС у Волинській області з проханням якнайшвидше санкціонувати перевірки підрозділом якості товарів у мережі магазинів "Гроно".

Під час фактичної перевірки, що, як відомо, проводиться без попередження, перевірили на ­­­­­­­відповідність встановленому зразку марки на усій лікеро-горілчаній продукції у вказаному магазині за посередництвом спеціального пристрою з ультрафіолетовим маркером. У жодному з випадків не зафіксовано найменших ознак підробки. Відсутність фальсифікату та продукції з підробленими акцизними марками засвідчила перевірка на оптових складах, де зберігається продукції мережі магазинів "Гроно".

Разом з тим, в ході фактичної перевірки фахівці ДФС виявили деяку невідповідність цін у податкових накладних виробника тютюнової продукції, а от в ході моніторингу – звірки акцизних марок, що видані суб'єкту господарювання з фактично реалізованими, порушень теж не встановлено.

Як повідомили в управлінні контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Волинській області, перевірка на предмет дотримання законодавчих вимог у сфері реалізації підакцизної продукції зазначеною мережею магазинів, зокрема на оптових складах, триватиме ще 10 днів. Наразі стверджувати про реалізацію горілчаного фальсифікату в магазинах "Гроно" немає жодних підстав, – наголошують в ГУ ДФС у Волинській області.

Фахівці управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Волинській області, запевняють, що виявити так звані саморобні акцизи на підакцизній продукції досить просто: саме з використанням ультрафіолету, оскільки акцизні марки встановленого зразка умовно кажучи "поглинають", а підроблені "відбивають" ультрафіолетовий промінь. Відтак, зображення написів на істинній акцизній марці та підробленій кардинально різниться саме в ультрафіолетовому світлі. Отож, в практиці фактичних перевірок такий спеціальний пристрій використовується досить активно.

Надрукувати
мітки:
коментарів
05 лютого 2019
04 лютого 2019
23 січня 2019
09 січня 2019
27 грудня 2018
16 листопада 2018
11 листопада 2018
09 листопада 2018
30 жовтня 2018
29 жовтня 2018
09 жовтня 2018