Поділитись:

Збірна України вирвала перемогу у Боснії та зберегла шанси кваліфікуватись на Євро

П'ятниця, 22 березня 2024, 00:16

В матчі 1/2 фіналу в рамках кваліфікації до чемпіонату Європи 2024, де зійшлися збірні Боснії і Герцеговини та України, перемогу здобули гості – 2:1. Гра відбулася на стадіоні Билино Поле у місті Зениця, Боснія і Герцеговина. Матч судила бригада арбітрів під керівництвом Фелікса Цвайера (Німеччина).

У першому таймі збірна Боснії мала вигляд краще і навіть могла відкривати рахунок, однак українці змогли втримати «нулі» на табло, – пише Конкурент. футбол.

У другому таймі старання боснійців конвертувались у гол. На 57-й хвилині захисник збірної України Микола Матвієнко відправив м'яч у власні ворота, вивівши господарів вперед.

Сергій Ребров після 80 хвилини розумів, що втрачати нічого і випустив Романа Яремчука замість Бражка. Заміна зіграла вже через 5 хвилин. На 85-ій хвилині Роман зрівняв рахунок. Через три хвилини він ще й віддав гольову передачу на форварда Артема Довбика.

У фінальному матчі шляху в рамках кваліфікації до чемпіонату Європи 2024 українці зіграють зі збірною Ісландії, яка обіграла Ізраїль з рахунком 4:1.

Пропонуємо Вам стартові склади команд:

Збірна України вирвала перемогу у Боснії та зберегла шанси кваліфікуватись на Євро Збірна України вирвала перемогу у Боснії та зберегла шанси кваліфікуватись на Євро