Поділитись:

За місце у Верховній Раді поборються Палиця і син Єремеєва, - ЗМІ

П'ятниця, 04 грудня 2015, 09:41

В українському інформаційному просторі з'явилася інформація про можливу участь у парламентських виборах Романа Єремеєва.

На вакантному окрузі №23 у Волинській області, де мають відбутися дострокові вибори у Верховну Раду у зв'язку зі смертю нардепа Ігоря Єремеєва, очікується боротьба між президентською командою та представником УКРОПу, повідомляє видання depo.ua.

За їх словами, від УКРОПу на цьому округі планує балотуватись чинний голова Волинської облради та бізнес-партнер Ігоря Коломойського Ігор Палиця. Водночас його потенційним конкурентом називають сина Ігоря Єремєєва – Романа.

"Хоча Ігор Палиця показав хороший результат на Волині для УКРОПу, але у разі висунення сина Єрмеєва, його шанси отримати депутатський мандат значно погіршуються, оскільки покійний Єремеєв протягом багатьох років підкормлював даний округ", - зазначило джерело виданню depo.ua.

Нагадаємо, що вибори на 23-му окрузі досі не оголошені ЦВК. Заступник голови Центрвиборчкому Андрій Магера пояснив, що для ухвалення такого рішення необхідно отримати довідку про смерть Ігоря Єремеєва.

Тому наразі зазначений округ залишається вакантним.

Зазначимо, що представник УКРОПу Ігор Палиця переміг на виборах голови Волинської облради.

Надрукувати
мітки:
коментарів