Поділитись:

Нардеп з «Опоблоку» збирається судитись з Гузем за пост у Фейсбуці

П'ятниця, 04 грудня 2015, 11:58

Народний депутат Ігор Гузь звинуватив колегу з "Опозиційного блоку" Ігоря Шурму в негідній поведінці під час вшанування жерт Голодомору, що сам Шурма назав провокацією і чекає вибачень.

Представник "Опозиційного блоку" повідомив, що з подивом прочитав пост депутата від "Народного фронту", про те, що Шурма не встав зі свого робочого місця під час звернення до світової спільноти, щодо визнання Голодомору як геноциду українського народу.

Депутат Шурма виклав на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук відеозапис із сесійної зали, який спростовує заяву Ігоря Гузя.

На відео можна бачити, як Гузь знімає на телефон сесійну залу і як Шурма встає під час Хвилини мовчання.

"Гузь вдався до маніпулятивних провокацій, знявши на камеру фрагмент зачитання заяви, а не момент вшанування пам'яті. Саме при вшануванні пам'яті Хвилиною мовчання прийнято вставати, що я й зробив", - написав Ігор Шурма.

Ігор Шурма заявив, що така провокація не робить честі народному депутату і, що він чекає на публічне вибачення Ігоря Гузя, залишаючи за собою право звернутися до суду "аби захистити свої честь та гідність".

Нагадаємо, 27 листопада Ігор Гузь виклав відео у Facebook, на якому помітно, що Ігор Шурма сидить на своєму місці, коли інші депутати, присутні у сесійній залі стоять. Нардеп від Волині зробив провокативний підпис: "Подонок Шурма принципово не встав зі свого робочого місця під час звернення до світової спільноти, щодо визнання Голодомору як геноциду українського народу, яке зачитував Андрій Парубій".

Надрукувати
мітки:
коментарів