Поділитись:

Романюк проти Товстенюка: «битва» передвиборчих програм

П'ятниця, 13 листопада 2015, 13:27

Журналісти проаналізували передвиборчі програми кандидатів на посаду Луцького міського голови.

Аналіз передвиборчих програми фіналістів першого туру виборів мера за різними так званими "smart"-критеріями провело видання "Слово і Діло".

Програма Миколи Романюка виявилась більш практичною і перевершила передвиборчі обіцянки Олександра Товстенюка на 0,17 одиниць. Програми кандидатів на посаду мера Луцька порівнювалися за такими критеріями як конкретність, кількісна і якісна вимірюваність, досяжність, актуальність та визначеність в часі.

Порівняння smart-критеріїв показало, що програма чинного мера обласного центру Миколи Романюка є більш практичною, ніж у його найближчого переслідувача – Олександра Товстенюка.

Нинішній мер у першому турів виборів здобув голоси 38,7% виборців. Проаналізувавши його передвиборчу програму, згадане видання дало їй оцінку 3,67 за 5-бальною шкалою.

Член фонду Ігоря Палиці "Новий Луцьк" Олександр Товстенюк склав гідну конкуренцію Романюку, набравши 31,9% голосів лучан. Його програма теж ненабагато поступилася за smart-показниками програмі Романюка, отримавши оцінку екпертів у 3,45.

Надрукувати
мітки:
коментарів