Поділитись:

Петро Нестерук розповів про скандал із журналістами на складі (відео)

П'ятниця, 28 квітня 2017, 10:41

Депутат Луцької міської ради пояснив, що насправді відбувалося на територію ліцензованого складу зберігання оптових партій алкогольних напоїв ТОВ "Полісся-Трейд".

Свою позицію він опублікував на сторінці у Facebook.

З його слів, 19 квітня на територію складу увірвалося двоє невідомих осіб, які почали нишпорити та проводити відеозйомку побутовою відеокамерою. На прохання працівників складу пред'явити документи, які б засвідчили їх особи або ж рід діяльності, невідомі відповіли відмовою.

Так, зі слів Нестерука, почалося розслідування ТРК "Аверс".

"Чесно кажучи, подумав, що розпочалося рейдерське захоплення підприємства, особливо коли на його територію заїхали два буси з озброєними. Вже згодом, після того, як наряди патрульної поліції, оперативно-слідча група, податкова поліція виїхали з території складу, однозначно наголосивши про відсутність будь-яких злочинів зі сторони ТОВ "Полісся-Трейд", на заклики адміністрації звільнити склад для роботи, перейти у офісні приміщення для цивілізованого продовження вияснення ситуації, присутні журналісти та оператори категорично відмовилися. На зауваження, що їх дії заважають роботі підприємства, а саме відвантаженню продукції для замовників, журналісти повідомили, що вони блокуватимуть склад і не дозволять вивезти "контрафактну" продукцію. На зауваження, що їх дії є протизаконними, а на складі не зберігається контрафактна продукція, що вчинене не має нічого спільного з журналістським розслідуванням, а швидше нагадує рейдерство і хуліганство – у відповідь лунав тільки сміх і погрози жорсткого блокування. Співробітники "Аверсу" та "Волинських новин" залишилися на рампі і оголосили, що розпочинають блокаду складу", – повідомив Нестерук.

Із його слів, через кілька хвилин на територію складу приїхали на двох мікроавтобусах озброєні бійці, подібні до ГФ "Варта порядку", які також повідомили, що мають завдання блокувати роботу складу. Разом із бійцями подібних до "Варти порядку" на особистому автомобілі прибув їхній прес-секретар Олександр Волянюк, який також долучився до блокувальників. Згодом особи, що назвались працівниками ТРК "Аверс" та "Волинських новин" разом зі співробітниками ГФ "Варта порядку" під тиском власника і охорони АТЗТ "УКРГОСПТОВАРИ", на чиїй території розташований склад ТОВ "Полісся-Трейд", вийшли за ворота бази.

Блокування продовжувалося цілу ніч і наступний день, унеможливлювало роботу не тільки ТОВ "Полісся-Трейд", а й інших фірм, що орендують склади у АТЗТ "УКРГОСПТОВАРИ": блокувальники зупиняли машини та перевіряли вантажі. Таким чином, блокування складських приміщень ТОВ "Полісся-Трейд" з 13:30 год 19 квітня до 23:00 год. 20 квітня спричинило повне зупинення комерційної (торгівельної) діяльності підприємства у зв'язку з неправомірним припиненням переміщення продуктів харчування та алкогольних напоїв як товару зі складів товариства, що є суттєвим порушенням прав товариства, чим самим нанесло йому значних матеріальних збитків.

За дві доби виробничої діяльності підприємство понесло прямі втрати на заробітну плату та інші постійні витрати близько 65 тис. гривень. Особи, що назвались працівниками ТРК "Аверс", та учасники подібних до ГФ "Варта порядку" взяли на себе повноваження силових структур та працівників правоохоронних органів щодо втручання в роботу торгівельного підприємства, намагались здійснити (частково здійснили) незаконний та безпідставний огляд ліцензійних складів товариства, а в подальшому незаконно блокували роботу підприємства шляхом заборони переміщення товарів підприємства та незаконного зупинення та огляду транспортних засобів інших підприємств – сусідів.

"В результаті зазначених неправомірних дій вказаних осіб була спричинена істотна шкода правам та законним інтересам ТОВ "Полісся-Трейд", яка виразилась у призупиненні на тривалий час роботи підприємства, дискредитації підприємства в очах працівників товариства, сусідів, контрагентів та партнерам, пов'язані із цим значні фінансові втрати тощо. Відповідно до ст. 356 Кримінального кодексу України: самоправство, тобто самовільне, всупереч установленому законом порядку, вчинення будь-яких дій, правомірність яких оспорюється громадянином або підприємством, установою чи організацією, якщо такими діями була заподіяна значна шкода інтересам громадянина, державним чи громадським інтересам або інтересам власника – кримінально карний злочин. У діях невідомих мені осіб, що назвались працівниками ТРК "Аверс" та членами ГФ "Варта порядку", які своїми неправомірними діями блокували роботу підприємства, наявні ознаки, передбачені ч.1 ст.356 КК України. Що ж, я так думаю, слово за правоохоронними органами", – написав Нестерук.

Також депутат зауважив, що в різних відеороликах у різний час "спокійні люди стають знервованими".

"До речі, мій улюблений канал "1+1" також побував на складах, мабуть, як в алкомагната, стежте за ефіром. Оце так і депутатство, відверто кажучи, думав та намагався робити щирі та позитивні речі. Знаю, що в нашій державі бідоття, війна та люди, відверто кажучи, роздратовані, але я вірю в те, що війна закінчиться та ми вирвемось з країн СНГ в напрямку Європи як політично, так і морально, та навчимося боротися не з багатими (багатством), а з бідними (бідністю). На жаль, журналісти "Аверса" чи "Волинських новин", роблячи мене якимось магнатом чи олігархом, забувають за мене згадати як за 6-го сина своїх батьків, які стали пенсіонерами раніше, ніж я закінчив школу, та як батька 3-х дітей і як я від вантажника дійшов до власника компанії", – на завершення додав він.

Надрукувати
мітки:
коментарів
13 лютого 2019
12 лютого 2019
09 лютого 2019
04 лютого 2019
16 січня 2019
22 грудня 2018
13 грудня 2018
08 грудня 2018
10 листопада 2018
26 жовтня 2018
24 жовтня 2018
23 жовтня 2018
20 жовтня 2018
10:00