Поділитись:

Івахів та Мартиняк більше не хочуть бути нардепами, - ЗМІ

Понеділок, 07 грудня 2015, 11:16

В інформаційному просторі з'явилася інформація про те, що бізнес-партнери покійного Ігоря Єремеєва у разі перевиборів не планують боротися за мандати.

На наступні вибори можуть не піти Степан Івахів і Сергій Мартиняк, - повідомляє видання Інсайдер з посиланням на власні джерела у парламентській групі "Воля народу".

Обоє, начебто, хочуть повернутися до справ свого бізнесу та не планують балотуватися знову.

"Волю народу" очікують внутрішні "реформи" та переформатування. Створена Ігорем Єремеєвим група переросте в партію та отримає декількох нових нардепів. Про такі зміни неофіційно розповідають самі учасники ВН. Враховуючи домовленості з Банковою, новоспечена партія займе опозиційну позицію до уряду та неопозиційну до президента.

Водночас у кулуарах парламенту продовжують наполягати, що з політичної сили, навпаки, вийдуть 3-4 парламентарії, а решта учасників уже давно розділені на дві групи впливу, а тому перебувають на межі розпуску.

На початку діяльності парламенту "Воля народу" нараховувала 21 народного депутата. Здебільшого це були мажоритарники-бізнесмени, які збиралися навколо покійного Ігоря Єремеєва.

Надрукувати
мітки:
коментарів