Поділитись:

У Порошенка просять звільнити голову Волинської ОДА Гунчика

Четвер, 04 лютого 2016, 12:05

На офіційному інтернет-представництві Президента України зареєсрували петицію до Петра Порошенка, у якій пропонують розглянути звільнення голови Волинської ОДА Володимира Гунчика.

Петицію зареєстрував 3 лютого користувач мережі Григорій Шидловський. Прохання звільнити голову Волинської ОДА користувач мотивує "неефективним менеджментом" зі сторони Гунчика, який "допустив факт масового незаконного видобутку бурштину на території області".

"Просимо Вас, Вельмишановний Петре Олексійовичу звільнити із займаної посади голову Волинської ОДА, котрий за час свого керівництва виконавчою владою області не зміг показати себе ефективним менеджером, та не вирішив ряд наболілих і актуальних питань життя Волині (зокрема допустив факт масового незаконного видобутку бурштину на території області)", – йдеться у петиції.

"За два роки свого керівництва перманентно конфліктував з журналістами, волонтерами, політичними опонентами, залишав на керівних посадах старі кадри режиму Януковича або ж лобіював їх на нові призначення, шукав винних у проблемах, замість того щоб за допомогою даних йому владних важелів їх вирішувати!!!", – емоційно обурюється пан Шедловський.

Станом на 12 годину 4 лютого петиція зібрала 9 голосів з 25 тисяч необхідних

Надрукувати
мітки:
коментарів
30 березня 2020
20:00