Поділитись:

Без "Вконтакте" і "Однокласників": реакція лучан на заборону (фото)

Неділя, 21 травня 2017, 16:00

Про заборону в Україні російських соцмереж "Вконтакте" і "Одноклассники" говорили давно. Втім особливо у це мало хто вірив. Тож підписання Президентом указу, швидке оприлюднення його і блокування сайтів наступного ж дня стало дещо несподіваним явищем. Багато хто навіть не встиг вивантажити потрібну інформацію – настільки оперативно все відбулось.

Як поставились до заборони звичних і зручних "Вконтакте" та інших російських сервісів лучани, "Конкурент" запитав у самих користувачів.

Настя:

Я взагалі не дуже соціально активна. "Вконтакте" дуже рідко використовувала. А пошти у мене взагалі немає. До блокування російських сайтів ставлюсь нейтрально. Мене це абсолютно не засмутило.

Ілонна:

Я зареєстрована тільки у "Вконтакте". Те, що їх заблокували, – з однієї сторони добре, з іншої – погано. Погане – те, що це Росія, ви ж знаєте ситуацію, а з іншої сторони – там дуже багато інформації, дуже з багатьма людьми спілкуєшся там... Я б більше не хотіла, щоб його закривали. Якщо його заблокують, буде інша альтернатива.

Володимир:

Я соцмережами не користуюсь.У мене немає якогось особливого ставлення до блокування російських сайтів, мені все одно. Поштою користуюсь, але це не Mail.ru. У мене немає якогось чіткого ставлення до того, з якою метою то робиться, чи потрібно, чи непотрібно...Воно не впливає абсолютно на наш соціум, тому нам практично байдуже.

Віталік:

Я користувався "Вконтакте", Instagram, Facebook... Як заблокували, то перейшли на Facebook. Не сильно розумію, навіщо блокувати, тому що це ніби засоби масової інформації також рахуються, а їх блокують. Це не створить ніяких труднощів, але я просто не розумію, навіщо це. Переважна більшість користується "Вконтакте", тому це якось дивно... Там є пропаганда, але люди, які не хочуть у неї вірити, вони не вірять, а ті, хто легко зомбуються, вони зазомбуються і без соцмереж.

Сергій:

Я використовував "Вконтакте", Instagram... До того, що заблокували, ставлюсь негативно, тому що багато друзів закордоном і ми спілкувались через "Вконтакте".

Петро:

Використовую Facebook. "Вконтакте" не користувався. Пошта – @ ukr.net. До блокування російських сайтів ніяк не ставлюсь, тому що я ними не користуюсь давно. Чи правильно їх забороняти, чи ні – важко сказати.

Діана:

Я користувалась соцмережами "Вконтакте" і Facebook, пошта – "Яндекс". Переключусь на Facebook, та й все. Вважаю, що блокування викличе багато труднощів, тому що більшість студентів спілкуються в групах "Вконтакте" – передають інформацію, наприклад, під час сесії передають документи чи ще щось... Пропаганди, думаю, в російських соцмережах немає, думаю, це все вигадки. Кожен розуміє, що викладає у "Вконтакте", і, думаю, якої нелегальної чи якоїсь непотрібної інформації не викладає, тільки те, що вважає за потрібне, і те, що сам собі дозволяє.

Катерина:

Я користувалась "Вконтакте", Instagram, інколи – "Одноклассники", Facebook. До блокування ставлюсь негативно, тому що зараз ніде спілкуватися з тими людьми, які були тільки в мережі "Вконтакте". І це зручно було – всі фотографії, всі діалоги... А зараз це все закрилось, доводиться це все десь зберігати. Ці зміни зроблені не для людей.

Надрукувати
мітки:
коментарів
05 жовтня 2019
04 жовтня 2019
03 жовтня 2019
02 жовтня 2019
27 вересня 2019
16 вересня 2019
13 вересня 2019
12 вересня 2019
04 вересня 2019
03 вересня 2019
16 серпня 2019
14 серпня 2019
03 серпня 2019
01 серпня 2019
19 липня 2019
13:30