Поділитись:

VIP-персони, гвинтокрили та новий завод: репортаж візиту Порошенка на Волинь (фото)

Середа, 24 травня 2017, 21:00

Чинний Президент України Петро Порошенко вперше прибув на Волинь у статусі керівника держави. Однією із головних зупинок, де гаранта зустрічало близько 500 людей, зокрема безліч бізнесменів та представників влади, стала територія новозбудованого насіннєвого заводу ТОВ "П'ятидні".

Про що говорив Порошенко, хто його зустрічав та чим важливий аграрний об'єкт, який звів депутат Волинської обласної ради Валерій Діброва, – у репортажі ділового видання Волині "Конкурент".

***

Абсолютно не дивно, що в середу, 24 травня, вхід до нового заводу став своєрідним аналогом Верховної Ради: зайти можна було лише після пред'явлення документів, винятково за списками, з перевіркою сумок та техніки.

Потрапити до заводу не так просто: потрібно пройти контроль та перевірку><span class=Потрапити до заводу не так просто: потрібно пройти контроль та перевірку

Навколо було чимало поліції та працівників СБУ.

Поки правоохоронці шукали вибухівку ( якої не було ж, звісно)...><span class=Поки правоохоронці шукали вибухівку ( якої не було ж, звісно)...

...можна було оглянути завод...><span class=...можна було оглянути завод...

... та техніку.><span class=... та техніку.

"Привіт, журналіст, – почув знайомий голос депутата Юрія Гупала, – як справи?"

Він прямує разом з колегою із фракції Володимиром Дейною. Трохи пізніше до них приєднується ще один обранець громади, аграрій Валентин Чернецький. Після ще кількох хвилин їхню компанію доповнив начальник Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк.

Далі, зробивши спільне фото, чоловіки пішли вітати Валерія Діброву, в якого сьогодні справжнє свято.

Зліва-направо: Володимир Дейна, Валентин Чернецький, Юрій Гупало, Віктор Козак, Роман Романюк...><span class=Зліва-направо: Володимир Дейна, Валентин Чернецький, Юрій Гупало, Віктор Козак, Роман Романюк...

...заступник голови Волинської ОДА Сергій Кошарук із Романом Романюком...><span class=...заступник голови Волинської ОДА Сергій Кошарук із Романом Романюком...

...Валерій Діброва приймає вітання від Романа Романюка...><span class=...Валерій Діброва приймає вітання від Романа Романюка...

...та Юрія Гупала><span class=...та Юрія Гупала

Чимало на відкритті заводу було аграріїв, з'їхалися голови РДА, очільники об'єднаних територіальних громад та мери міст.

Бізнесмени Віктор Шумський, Іван Смітюх та Євген Дудка, міський голова Володимира-Волинського Петро Саганюк й начальник Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Кватирко, голови Ковельської та Луцької РДА Віктор Козак й Ігор Ярмольський з колегами за посадою та інші відомі люди очікували на прибуття Президента.

Аграрій Іван Смітюх та голова Луцької РДА Ігор Ярмольський...><span class=Аграрій Іван Смітюх та голова Луцької РДА Ігор Ярмольський...

Аграрні монстри Віктор Шумський та Євген Дудка...><span class=Аграрні монстри Віктор Шумський та Євген Дудка...

...Євген Дудка не дуже публічний чоловік, але на таку подію прийшов...><span class=...Євген Дудка не дуже публічний чоловік, але на таку подію прийшов...

...директор Департаменту агропромислового розвитку Волинської ОДА Юрій Горбенко...><span class=...директор Департаменту агропромислового розвитку Волинської ОДА Юрій Горбенко...

...Депутат-забудовник Леонід Стефанович...><span class=...Депутат-забудовник Леонід Стефанович...

...та просто забудовник Віктор Чорнуха...><span class=...та просто забудовник Віктор Чорнуха...

...Ліворуч - Петро Саганюк, посередині - Олександр Кватирко...><span class=...Ліворуч - Петро Саганюк, посередині - Олександр Кватирко...

...Віктор Козак в оточенні інших голів РДА, зліва від нього очільник Маневиччини. Андрій Линдюк ..><span class=...Віктор Козак в оточенні інших голів РДА, зліва від нього очільник Маневиччини. Андрій Линдюк ..

...голова Ратнівської РДА Андрій Харлампович та голова Шацької РДА Василь Голядинець...><span class=...голова Ратнівської РДА Андрій Харлампович та голова Шацької РДА Василь Голядинець...

...Ліга справедливості у виконанні голів волинських РДА.><span class=...Ліга справедливості у виконанні голів волинських РДА.

Присутній й очільник Ковеля Олег Кіндер, що досить таки здивувало мене. Ніколи не чув, щоб вони товаришували з Дібровою, та й Порошенка Олег Олексійович критикував неодноразово. Проте він тут, і я, маючи нагоду, спитав, як справи з ветсанзаводом.

"Потрохи розгрібаємо", – відповів посадовець, прямуючи нога в ногу з начальником Державної екологічної інспекції у Волинській області Олександром Ткачуком.

Олег Кіндер та Олександр Ткачук><span class=Олег Кіндер та Олександр Ткачук

Поки гарант запізнювався, журналісти вирішили не гаяти часу та запросили "роздати" трішки коментарів "виновника торжества" Валерія Діброву. Аграрій зазначив, що ця насіннева станція – давня мрія, в яку вкладені чималі гроші.

"Відбити" свої інвестиції чоловік планує за два з половиною роки. Каже, що продуктивність заводу та якісь його роботи дозволять.

Валерій Діброва надіється відбити свої інвестиції за два з половиною роки><span class=Валерій Діброва надіється відбити свої інвестиції за два з половиною роки

Ще трохи очікування – і всі почули гучний шум від гвинтокрилів. Особисто я очікував лише одного, проте приземлилися на території заводу три.

Читайте також: "#СІМ_СОРОК: ВЕЛИКИЙ ПЕРЕПОЛОХ НА МАЛЕНЬКІЙ ВОЛИНІ"

Минає кілька хвилин, із-за стін заводу починають вибігати фотографи та оператори, ще мить – і під оголошення від ведучого з'являється Петро Порошенко.

Він з усмішкою відразу прямує до людей та тисне їм руки. Кому не потис – передає "повітряний" привіт.

Позаду гаранта рухається його вірний воїн, очільник Волині Володимир Гунчик, до якого приєднується Діброва.

Президент піднімається до трибуни і упродовж 10 хвилин піарить безвіз та говорить про важливість аграрного сектору.

Після цього відбувається урочисте перерізання стрічки. Видно, що Порошенко вміє це робити вправніше за своїх нижчих друзів: три роки практики, як-не-як.

Далі Петро Олексійович заходить в операторську, яка вже заповнена журналістами, спілкується з працівниками заводу та проводить його запуск.

"Знаєте, хто робив програмне забезпечення? Знаєте? Вінниця! Чесно!" – радісно розповідав Порошенку Валерій Діброва після того, як обладнання успішно запрацювало.

Ще кілька хвилин спостерігання за роботою обладнання, кілька коротких діалогів з Дібровою – і Президент повертається надвір, де відразу прямує до людей.

Володимир Гунчик сьогодні не головний. Його голосу не було чутно><span class=Володимир Гунчик сьогодні не головний. Його голосу не було чутно

"Давайте фотографуватися", – каже гарант, і всі починають робити саме це. Я потихеньку відходжу, розумію, що шикарних кадрів більше не зробити. Вмощую свою дупу на рюкзак, який попередньо кладу на землю, і пишу новину про відкриття нового заводу.

Згодом чую шум гвинтокрилів, люди починають покидати територію, урочистості закінчено.

***

Отож, перший візит Петра Порошенка як Президента України на Волинь відбувся. Багато кажуть, що це просто піар і підготовка до майбутніх виборів на фоні безвізу. Можливо, та байдуже. Головне, що на Волині з'явився новий, потужний аграрний об'єкт, який принесе прибутки не лише своєму власнику, а й області.

Надрукувати
мітки:
коментарів
26 січня 2020
25 січня 2020
24 січня 2020
23 січня 2020