Поділитись:

Великий переполох на маленькій Волині

Четвер, 25 травня 2017, 07:40

Цього тижня Волинь повністю сказилася: Луцьк так засмердівся, що сам Ігор Палиця прилетів сваритися і відстоювати права лучан на чисте повітря (правда не відстояли, зате попіарилися), Океан Ельзи приїхав радувати своїх фанів та нищити бігові доріжки стадіону "Авангард" (надіюся, що не знищили), ну і сам Президент України Петро Порошенко вперше відвідав Волинь в якості глави Держави.

Прогнозовано, найбільше шуму наробив приїзд гаранта. Соцмережі рясніли публікаціями про те, як "вилизують" Луцьк (вилизують – таке вже непристойне слово), люди обговорювали, що саме він робитиме у нас, скільки буде охорони, а чи перекриють дороги і т.д. і т.п.

Порошенко прилетів на гвинтокрилі, розповів про безвіз, когось насварив, а когось – похвалив. Потім ще трохи розповів про безвіз. І ще трохи. І ще трішки в самому кінці.

Читайте також: "VIP-ПЕРСОНИ, ГВИНТОКРИЛИ ТА НОВИЙ ЗАВОД: РЕПОРТАЖ ВІЗИТУ ПОРОШЕНКА НА ВОЛИНЬ (ФОТО)"

Дехто каже, що таких заходів безпеки, як вчора, не було навіть при Януковичі, інші ж просто радіють побачити першу особу країну на власні очі.

А я просто надіюся, що за цими всіма візитами, концертами і галасом, люди не забувають любити свій рідний край.

Нещодавно я приїхав з Донбасу, де почув похвалу нашій Волині. Один із керівників, однієї з місцевих рад розповідав про свій приємний шок від відвідування рекреаційного пункту у нас. Де можна безкоштовно посмажити м'ясо, де є всі зручності, включаючи дрова.

Чи помічаємо ми це? Чи дякуємо тим самим лісівникам, які це роблять для нас? Рідко. Тому давайте трішки забудемо про весь цей переполох і будемо любити нашу Волинь, незалежно від того, як часто сюди навідується голова обласної ради, Океан Ельзи та Президент України.

P.S. Певно, що в п'ятницю Ігор Палиця на позачерговій сесії закине кілька камінців в город Петра Порошенка, дружні до нього ЗМІ це підхоплять, хтось поаплодує, а хтось скаже "фу", але мене там буде (пробачте любі депутати, цього разу без гонзо-журналістики в раді), я буду займатися цікавішими справами зі своїм колегою та другом Сергієм Шараєвським, про які ви, скоріше за все, зможете почитати у неділю ввечері.

Надрукувати
мітки:
коментарів
22 вересня 2019
19 вересня 2019
18 вересня 2019
12 вересня 2019
11 вересня 2019
03 вересня 2019
28 серпня 2019
24 серпня 2019
22 серпня 2019
21 серпня 2019