Поділитись:

Що не так із центральним парком Луцька: думки містян (фото)

Субота, 27 травня 2017, 21:43

Центральний парк культури та відпочинку імені Лесі Українки у Луцьку – одне з тих місць, до якого у міської влади "не доходять руки". Величезна територія, зелені насадження, річка, атракціони – все є, але у такому стані, що стає сумно і соромно.

"Конкурент" запитав у лучан, чи подобається їм теперішній стан центрального парку і чого, на їхню думку, у ньому бракує.

Валерія:

Сам парк нам подобається. Але, можливо, треба було б його якось окультурити, деякою мірою позрізати дерева, почистити Стир, особливо дальні райони. Не завадили б велодоріжки. Багато друзів їздять на велосипедах, і люди жаліються, що велосипедисти заважають, а їм же нема, де їздити. Атракціони можна було поставити нові. Ми катались рік чи два тому, але вони не в дуже гарному стані і ціни на них піднімають і ніяк не можуть окультурити.

Наталія:

Потрібно більше смітників.Особливо біля річки Стир. Коли гуляємо, то немає, куди викинути сміття, і потрібно нести до центральної алеї або навіть в центр, іноді й таке буває.

Кузьма Никифорович:

Парк, звичайно, подобається. Я живу навпроти старої частини парку, то там... Вони то зрізають, звичайно, взимку там працюють, і багато чого поробили. Але там він якийсь занедбаний – те футбольне поле недороблене, там ближче до мосту. Треба продовжувати далі робити. Атракціони старі, нових там мало доволі, оновлювати треба.

Іра:

Центральний парк мені тепер подобається. Ми з дітьми гуляли, нам сподобалося. І парк сподобався, і все сподобалось. Хоч атракціони треба трохи оновити. Трохи страшно. З дітьми гуляли, то вже трохи скриплять, ті машинки такі, що вже не хотілось навіть їх садити.

Любов:

Центральний парк дуже подобається. Можна зробити новіші лавочки, зі спинкою. Квіточки на алеї треба. Можна було б змінити дитячий майданчик, або пофарбувати його. А можна там ще зробити спортмайданчик!

Наталія та Ірина:

Парк подобається. Майже щодня гуляємо. Треба почистити річки, бо дуже брудні. Немає, на що подивитись, – один мул. На атракціони не ходимо, бо страшно. Все стареньке, треба нові.

Аня і Влад:

Парк мені подобається. Смітників треба більше, бо люди скрізь розкидають сміття. І атракціони вже можна було поставити кращі – мені здається туди б пішло багато людей. Десь місяць тому ми були на тих атракціонах, то страшно – вони вже розвалюються, іржаві. Страшно туди з дітьми піти.

Ірина:

Наш парк мені подобається. Але от, наприклад, як в нас була ще дитина маленькою, то дуже важко було з'їжджати коляскою. Але в загальному непогано. Качельки є... Деякі качельки можна було б замінити на новіші. Лавочки є. Ніби все культурно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: БЛИСК ТА ЗЛИДЕННІСТЬ ЛУЦЬКОГО ЦЕНТРАЛЬНОГО ПАРКУ (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Надрукувати
мітки:
коментарів
08 лютого 2019
07 лютого 2019
16:00
02 лютого 2019
24 січня 2019
17 січня 2019
14 січня 2019
11 січня 2019
04 січня 2019
02 січня 2019
27 грудня 2018
07 грудня 2018
11 листопада 2018