Поділитись:

Волинянин розповів, що митники вимагали в нього хабар

Неділя, 07 лютого 2016, 12:41

Ковельчанин стверджує, що за митне переоформлення автомобіля митники вимагали 50 доларів.

Троє ковельчан приїхали на кордон, щоб зробити митне переоформлення легкового автомобіля "Ауді", з литовською реєстрацією. Повідомляє kowel.com.ua

На митному пункті пропуску "Доманове" Волинської митниці водій іномарки Микола Білінець, який проживає у приміському селі Вербка Ковельського району, подав інспектору документи. Через деякий час митник заявив, що доручення на машину є підробленим. Пан Білінець це заперечив, мотивуючи тим, що він раніше без проблем перетинав державний кордон на даному транспортному засобі. Однак працівник митниці стояв на своєму і навіть вмостився за кермо "Ауді".

"Але перед цим в розмові підходив старший зміни, який не представився і сказав – за оформлення автомобіля мені йому необхідно заплатити п'ятдесят доларів США. Я пояснив, що в мене законно, і я платити не буду", – стверджує Микола Білінець.

На місце інциденту прибула поліція з Ратного. Ковельчани Анатолій Мовчан та Василь Смідюк, які їхали в цій машині, підтвердили те, що до Миколи Білінця підходив старший зміни і вимагав хабар.

Ковельчан протримали на митному пункті пропуску "Доманове" цілу ніч і відпустили тільки опівдні. Наразі автомобіль "Ауді" перебуває у Ратному на території митного посту. У свою чергу, поліція має передати матеріали справи щодо ймовірного вимагання хабаря до Ковельської місцевої прокуратури

Надрукувати
мітки:
коментарів
16 лютого 2019
15 лютого 2019
14 лютого 2019
13 лютого 2019
12 лютого 2019
11 лютого 2019
07 лютого 2019