Поділитись:

"Теремно-хліб" влаштовує піар-акцію з нагоди свого 32-річчя

Понеділок, 07 грудня 2015, 11:55

ПАТ "Теремно Хліб" на честь свого Дня народження організовує розіграш смаколиків від власного бренду.

Для цього необхідно вподобати спільноту "Теремно Хліб" у соцмережах - у Facebook (https://www.facebook.com/teremno), VKontakte (http://vk.com/teremno_hlib_volyni) чи Однокласниках (http://ok.ru/teremno.hlib.volyni) і поділитися цим записом на своїй сторінці.

П'ятеро учасників (у кожній соціальній мережі) отримують смачний набір від "Теремно Хліб". Отримати подарунки може будь-хто, хто проживає на території Волинської чи Рівненської областей.

Переможців обиратимуть 25 грудня за допомогою сервісу random.org.

Після розіграшу призів переможцю через приватні повідомлення у соціальній мережі надсилається запит з метою встановити контакт, якщо переможець протягом трьох днів не надсилає свої достовірні дані, обирається новий переможець.

Конкурсанти погоджуються з правилами проведення конкурсу та з обов'язковою умовою розміщення їх фото на сторінці ПАТ "ТЕРЕМНО ХЛІБ" у інтернеті та соціальних мережах. Інші особисті дані, такі як номер телефону та адреса проживання – не розголошуються.

"24 грудня "Теремно Хліб" святкує свій День Народження. Ви даруєте нам натхнення, а ми вам – смаколики від рідного бренду", – йдеться у повідомленні.

Додаткові умови: призи видаються: жителям міста Луцьк – у фірмовому магазині "Теремно Хліб" за адресою: м. Луцьк, пр. Відродження, 26. Жителям Волинської та Рівненської областей – у найближчому за місцем проживання продуктовому магазині, який є партнером ПАТ "Теремно Хліб".

Надрукувати
мітки:
коментарів