Поділитись:

Луцький ресторан презентував кулінарний проект (фото, відео)

Вівторок, 13 червня 2017, 14:00

Луцький ресторан "Корона Вітовта" представив власний історико-кулінарний телевізійний проект "Забуті смаки Луцька", який виходитиме на телеканалі "Нова Волинь".

Презентація телепроекту відбулася в закладі у понеділок, 12 червня.

Як розповів співвласник ресторану та автор проекту Олег Іванюк, під час підготовки програми автори спілкувалися з істориками та працівниками музею, аби зрозуміти, наскільки достовірними є певні факти історії, та дійшли висновку, що "повинні повернути Луцьку його легенду".

Олег Іванюк><span class=Олег Іванюк

"Я запросив вас сьогодні для того, щоб ви по-дружньому благословили шлях у майбутнє нашого нового творчого проекту, який ми створили разом із Волинською державною телерадіокомпанією (НТУ Волинська регіональна дирекція – К.). Це є серія історико-кулінарних програм, які називаються "Забуті смаки Луцька". У цьому залі є люди, які знаходяться у фокусі життя – у політиці, медіа, суспільних групах... Я б дуже хотів, щоб ці люди сфокусували ідею збільшення інвестиційної та туристичної привабливості Луцька та вивели місто в число найкращих", – наголосив він.

У першому випуску "Забутих смаків Луцька" Олег Іванюк та Вікторія Поліщук готували старовинну страву, яку споживали в Середньовіччі, під назвою "Василіск". Міфічним "Василіском" найменували задню частину поросяти та передню частину півня, зшитих разом ниткою та приправлених різноманітними прянощами. Таке чудернацьке блюдо готували для того, аби створити для вельмож розваги та вразити гостей кулінарними витворами.

Творча команда телепроекту><span class=Творча команда телепроекту

Генеральний директор Волинської регіональної дирекції Національної телекомпанії України Ольга Куліш розповіла про те, як Олег Іванюк звернувся до неї з ідеєю телепроекту.

Ольга Куліш><span class=Ольга Куліш

"Олега Володимировича шаную та люблю, і десятиліттями в Луцьку спілкуємося. Знаю, наскільки він талановитий у багатьох справах. Кажу: "Ви мені напишіть сценплан на листочку, як ви це бачите". Минуло кілька днів, і я отримую поштою такий професійний сценплан, що одразу питаю, хто допомагав. Не повірила, що ніхто йому не допомагав, але каже, що сам (сміється – К.). Олеже Володимировичу, не тим ви займалися все життя! Тепер його вважаю одним із позаштатних авторів нашого телебачення.

Ліворуч - відомий шеф-повар Юрій Хазіпов><span class=Ліворуч - відомий шеф-повар Юрій Хазіпов

Співвласник ресторану Ігор Тимощук><span class=Співвласник ресторану Ігор Тимощук

Співачка Галина Конах><span class=Співачка Галина Конах

Опісля презентації всіх гостей частували смачними стравами: м'ясом, овочевими салатами, солодощами...><span class=Опісля презентації всіх гостей частували смачними стравами: м'ясом, овочевими салатами, солодощами...

... та ігристим італійським вином ... та ігристим італійським вином "Fragolino", що стало одним із спонсорів заходу

Ліворуч - Тетяна скулинець, праворуч - депутат Луцькради Алла Надточій><span class=Ліворуч - Тетяна скулинець, праворуч - депутат Луцькради Алла Надточій

Надрукувати
мітки:
коментарів
22 лютого 2019
15:12
09:15
21 лютого 2019
20:00