Поділитись:

На нафтобазі страйкує охоронна фірма "Континіуму"

Понеділок, 07 грудня 2015, 12:50

Працівники підприємств "Баут" та "Ріккона", які належать до групи "Континіум", ТОВ "ВОГ-Рітейл", вимагають виплати грошей за більше ніж піврічний період роботи у рамках триденної акції протесту, яка відбувається під стінами однієї з фірм групи "Континіум".

Ці підприємства створені для охорони нафтопроводу, по якому транспортувалася нафта, транзитом з Росії. Нафтопродуктопровід проходить через Житомирську, Рівненську, Львівську та Закарпатську області до Угорщини. Про це повідомляє Інформаційне агентство Волинські новини.

Найм працівників розпочали у грудні 2014 року. Перші місяці їм систематично виплачували заробітну плату у вигляді премій. Надалі – лише мінімальну зарплату. Більшість із працівників звільнилися з роботи у квітні, тому розрахунку із ними та іншими робіниками не здійснили досі.

Згодом, замість підприємства "Ріккона" була створена інша фірма – "Баут", яка надавала ті ж самі послуги. А людям вчергове роздавали обіцянки.

Тепер фірма також на грані банкрутства, розповідає Михайло Талімончук, який виконував обов'язки старшого на відділеннях на цих фірмах. Всього, за словами чоловіка, надурили близько 200 працівників.

Вони написали звернення до генерального директора компанії "WOG" Сергія Корецького та народного депутата Степана Івахіва з проханням виплатити борги.

Волиняни зібралися на триденну акцію протесту і не пускають бензовози на територію фірми.

Самі ж працівники не впевнені, чи офіційно їм виплачували зарплату, але кажуть, що це якраз з'ясовують, та гроші їм нараховувалися на 2 картки. Практично кожному з колишніх працівників фірма боргує від чотирьох до понад 20 тисяч гривень.

Михайло Талімончук розповів, що проблеми з виплатою грошей почалися в лютому: "Нам казали, що проект не працює в повному обсязі, як мав працювати, що "ПрикарпатЗахідтранс" і ті фірми, які обслуговують цей продукт, фактично, банкрути, майно і рахунки арештовані, йдуть судові процеси. Тому виплату грошей здійснити дуже важко, але нас запевняли, що над цим працюють, гроші будуть виплачені. Люди вірили, що все налагодиться, але цього не відбулося".

Водночас працівники готують подавати документи в прокуратуру, бо вже не вірять у обіцянки керівництва.

Надрукувати
мітки:
коментарів