Поділитись:

Садовий відкритий для співпраці з Луцьком (відео)

Понеділок, 19 червня 2017, 14:42

У Луцька і Львова є надзвичайно багато можливостей для спільної праці. Але для цього потрібно обрати легітимного міського голову.

Про це розповів засновник і голова політичної партії "Об'єднання "Самопоміч", міський голова Львова Андрій Садовий в ефірі ток-шоу Протилежний Погляд LIVE на телеканалі "Нова Волинь".

Зі слів Андрія Садового, для налагодження співпраці, перш за все, у Луцьку потрібно обрати легітимного міського голову.

"З паном Романюком (Микола Романюк, – К.) в нас були дуже теплі дружні відносини, ми були по багатьох питаннях однодумцями. Тому будете мати очільника, я готовий бути максимально корисний і порадами, і якимись своїми зв′язками, контактами, по роботі з Європейським Банком Реконструкції і Розвитку (ми є найбільшим партнером банку серед усіх міст України), по самій організації роботи, тому що Львів має багато успішних речей зроблених", – зазначив очільник Львова.

Що стосується майбутнього розвитку Луцька, то Андрій Садовий зауважив, що йому бракує якісної архітектури.

"Мені в Луцьку бракує будівель сучасної архітектури, які з часом можуть ввійти в історію як пам′ятки архітектури. Я знаю, що у вас деякі навчальні заклади пробують розбудовуватися, я на це би наголошував однозначно", – сказав він.

Також і Луцьку, і Львову варто більше працювати в напрямку охайності міст, облаштування громадського простору, зокрема місця для відпочинку.

"Сама система сьогодні в країні є певним тормозом для розвитку міст, тому що немає тієї довіри до міст. З однієї сторони чуємо гасла про децентралізацію, але якщо ви порахуєте бюджет Львова або Луцька за останні роки, в гривнях він росте, але в доларах він стає меншим, – зауважив міський голова Львова. – Тому більша координація дасть більшу силу для того, щоб відстоювати інтереси місцевого самоврядування. Є надзвичайно багато можливостей для спільної праці. Має бути тільки взаємне бажання".

Надрукувати
мітки:
коментарів
12 вересня 2019
11 вересня 2019
10 вересня 2019
09 вересня 2019
06 вересня 2019
05 вересня 2019
04 вересня 2019
28 серпня 2019
25 серпня 2019
21 серпня 2019
17 серпня 2019