Поділитись:

На КП "Ласка" у Луцьку знайшли нарковмісні препарати (фото)

Вівторок, 20 червня 2017, 08:47

На території КП "Ласка" у Луцьку виявили наркотичні препарати, які не перебувають у вільному обігу.

Про це повідомляє "Волинське Агентство Розслідувань".

Заборонений препарат "Морфін" виявила Любов Примакова, яку взяли на підприємство у якості представника громадськості після протестів проти незаконної діяльності керівництва "Ласка". Активістка неодноразово заявляла про порушення, виявлені на території підприємства. Тож з 12 червня вона почала працювати на КП "Ласка", аби контролювати діяльність підприємства.

У холодильнику, який знаходиться в адмінприміщенні поруч з веткабінетом, вона знайшла поруч з продуктами кілька упаковок медикаментів. Серед них виявились 2 упаковки з ампулами нарковмісного препарату "Морфін". З'ясувавши, що цей препарат є забороненим для вільного обігу, вона одразу ж повідомила про це заступнику міського голови Костянтину Петрочуку. Разом з ним Любов Примакова повернулась на КП "Ласка", аби викликати поліцію, адже це підстави для порушення кримінального провадження.

"Я одразу повідомила Петрочуку сьогодні зранку, що в нас в холодильнику разом з продуктами, з ліками лежить речовина невідомого походження під назвою "Морфін". Він мені не повірив. Ми сіли в машину і поїхали, аби все подивитись. Ці препарати лежали в холодильнику, де й харчі. Тут взагалі немає окремого холодильника для медикаментів — тут усе на купу з протухшою сільодкою, вакцини залиті майонезом", – розповіла Любов Примакова.

Директор КП "Ласка" викликала поліцію і заявила, що це наклеп і провокація зі сторони зацікавлених осіб. Це вона заявила і журналістам.

"Якимось чином у даному холодильнику опинилися наркотичні препарати. У холодильнику, доступ до якого мали багато людей, в тому числі й усі працівники підприємства. Оскільки в нас немає багато коштів на холодильники для всіх потреб, він поділений на умовні відсіки: є нижня поличка, де працівник може поставити продукти, які він приніс, а частина – для медикаментів, частина – для продуктів. Тут стояли препарати, які треба зберігати у холодильнику. Всі інші препарати в нас зберігаються в операційній, ключ до якого має лише ветеринар", – повідомила Дана Новарчук.

Вона запевнила, що під час проведення операцій на території КП "Ласка" не використовуються нарковмісні препарати.

"В нас тільки є ліцензія на ветеринарну діяльність, де використовуються ті препарати, які дозволені до використання законодавством. Певно, що це була якась провокація. Хто це зробив провокацію, я не знаю, я хочу, щоб всі працівники пройшли детектор брехні, ми його оплатимо для всіх працівників. В тому числі і для мене. Ми підозрюємо одну з працівниць, її дії такі дуже дивні, я не можу сказати напевно. Хай розбирається поліція", – заявила Новарчук.

На місце події викликали слідчих-криміналістів, які зняли з холодильника відбитки пальців та провели усі необхідні слідчі дії. Неофіційно полісмени зауважили, що встановити, де й кому надавалась партія нарковмісного медпрепарату (медустанова, яка має дозвіл на призначення та видачу таких препаратів) встановити не так і важко, адже ці препарати за номером партії підлягають чіткій підзвітності. Більше того, підзвітності підлягають навіть порожні ампули, які після використання також обліковуються у медустанові.

Варто зауважити, що препарат з нової партії і датований травнем місяцем 2017 року. В одній упаковці відсутні кілька ампул. Скільки їх потрапило у вільний доступ, з чиїх рук та для яких цілей — встановлюватимуть правоохоронні органи. Любов Примачук та зоозахисниці розповідають, що вже попередньо чули про те, що на КП "Ласка" використовують сильнодіючі препарати, якими забезпечує притулок одна з поплічниць Дани Новарчук. Подейкують: жінка має відношення до медицини і цілком ймовірно, що має доступ до препаратів, які підлягають чіткому обліку та заборонені у вільному обігу.

Сама Дана Новарчук заявляє, що наркотичні препарати на території КП "Ласка" їй підкинули, аби у такий спосіб посунути її з посади.

Наразі цим питанням займаються криміналісти та правоохоронці.

Варто зазначити, що на території КП "Ласка" за останній місяць значно зменшилась кількість тварин — їх тут налічується трішки більше 100. Куди вони поділись — не відомо. Однак зоозахисники переконані, що більшість тварин — хворі, тож керівництво, аби не надавати цьому розголосу, активно нищить хворих собак.

Надрукувати
мітки:
коментарів
15 грудня 2019
11 грудня 2019
10 грудня 2019
05 грудня 2019
02 грудня 2019
29 листопада 2019
24 листопада 2019
21 листопада 2019
15 листопада 2019
14 листопада 2019
06 листопада 2019
04 листопада 2019
03 листопада 2019