Поділитись:

На КП "Ласка" у Луцьку знайшли нарковмісні препарати (фото)

Вівторок, 20 червня 2017, 08:47

На території КП "Ласка" у Луцьку виявили наркотичні препарати, які не перебувають у вільному обігу.

Про це повідомляє "Волинське Агентство Розслідувань".

Заборонений препарат "Морфін" виявила Любов Примакова, яку взяли на підприємство у якості представника громадськості після протестів проти незаконної діяльності керівництва "Ласка". Активістка неодноразово заявляла про порушення, виявлені на території підприємства. Тож з 12 червня вона почала працювати на КП "Ласка", аби контролювати діяльність підприємства.

У холодильнику, який знаходиться в адмінприміщенні поруч з веткабінетом, вона знайшла поруч з продуктами кілька упаковок медикаментів. Серед них виявились 2 упаковки з ампулами нарковмісного препарату "Морфін". З'ясувавши, що цей препарат є забороненим для вільного обігу, вона одразу ж повідомила про це заступнику міського голови Костянтину Петрочуку. Разом з ним Любов Примакова повернулась на КП "Ласка", аби викликати поліцію, адже це підстави для порушення кримінального провадження.

"Я одразу повідомила Петрочуку сьогодні зранку, що в нас в холодильнику разом з продуктами, з ліками лежить речовина невідомого походження під назвою "Морфін". Він мені не повірив. Ми сіли в машину і поїхали, аби все подивитись. Ці препарати лежали в холодильнику, де й харчі. Тут взагалі немає окремого холодильника для медикаментів — тут усе на купу з протухшою сільодкою, вакцини залиті майонезом", – розповіла Любов Примакова.

Директор КП "Ласка" викликала поліцію і заявила, що це наклеп і провокація зі сторони зацікавлених осіб. Це вона заявила і журналістам.

"Якимось чином у даному холодильнику опинилися наркотичні препарати. У холодильнику, доступ до якого мали багато людей, в тому числі й усі працівники підприємства. Оскільки в нас немає багато коштів на холодильники для всіх потреб, він поділений на умовні відсіки: є нижня поличка, де працівник може поставити продукти, які він приніс, а частина – для медикаментів, частина – для продуктів. Тут стояли препарати, які треба зберігати у холодильнику. Всі інші препарати в нас зберігаються в операційній, ключ до якого має лише ветеринар", – повідомила Дана Новарчук.

Вона запевнила, що під час проведення операцій на території КП "Ласка" не використовуються нарковмісні препарати.

"В нас тільки є ліцензія на ветеринарну діяльність, де використовуються ті препарати, які дозволені до використання законодавством. Певно, що це була якась провокація. Хто це зробив провокацію, я не знаю, я хочу, щоб всі працівники пройшли детектор брехні, ми його оплатимо для всіх працівників. В тому числі і для мене. Ми підозрюємо одну з працівниць, її дії такі дуже дивні, я не можу сказати напевно. Хай розбирається поліція", – заявила Новарчук.

На місце події викликали слідчих-криміналістів, які зняли з холодильника відбитки пальців та провели усі необхідні слідчі дії. Неофіційно полісмени зауважили, що встановити, де й кому надавалась партія нарковмісного медпрепарату (медустанова, яка має дозвіл на призначення та видачу таких препаратів) встановити не так і важко, адже ці препарати за номером партії підлягають чіткій підзвітності. Більше того, підзвітності підлягають навіть порожні ампули, які після використання також обліковуються у медустанові.

Варто зауважити, що препарат з нової партії і датований травнем місяцем 2017 року. В одній упаковці відсутні кілька ампул. Скільки їх потрапило у вільний доступ, з чиїх рук та для яких цілей — встановлюватимуть правоохоронні органи. Любов Примачук та зоозахисниці розповідають, що вже попередньо чули про те, що на КП "Ласка" використовують сильнодіючі препарати, якими забезпечує притулок одна з поплічниць Дани Новарчук. Подейкують: жінка має відношення до медицини і цілком ймовірно, що має доступ до препаратів, які підлягають чіткому обліку та заборонені у вільному обігу.

Сама Дана Новарчук заявляє, що наркотичні препарати на території КП "Ласка" їй підкинули, аби у такий спосіб посунути її з посади.

Наразі цим питанням займаються криміналісти та правоохоронці.

Варто зазначити, що на території КП "Ласка" за останній місяць значно зменшилась кількість тварин — їх тут налічується трішки більше 100. Куди вони поділись — не відомо. Однак зоозахисники переконані, що більшість тварин — хворі, тож керівництво, аби не надавати цьому розголосу, активно нищить хворих собак.

Надрукувати
мітки:
коментарів
19 серпня 2019
05 серпня 2019
19:45
17 липня 2019
04 червня 2019
01 червня 2019
25 лютого 2019
04 лютого 2019
19:30
29 січня 2019
16 грудня 2018
14 грудня 2018
10 грудня 2018
27 листопада 2018
22 листопада 2018
13 жовтня 2018
09 жовтня 2018