Поділитись:

Лучан навчатимуть, як стати "айтішником"

Четвер, 22 червня 2017, 08:10

Освітній проект Technology Nation фонду BrainBasket><span class=Освітній проект Technology Nation фонду BrainBasket

Майже два десятки лучан упродовж чотирьох місяців поглиблено вивчатимуть, що таке програмування, функції та алгоритми, щоб врешті зрозуміти – чи є у них майбутнє в IT-сфері.

У Луцьку 20 червня розпочалися курси з основ програмування в рамках освітнього проекту Technology Nation, ініціатором якого є всеукраїнський фонд BrainBasket.

Ментор, досвідчений програміст Олег Хомутенко зауважив, що цей курс не варто сприймати як гарантовану путівку до високооплачуваної роботи в сфері ІТ, проте він може стати першим кроком в цьому напрямку і дати базові знання, які в майбутньому можна буде розвивати.

Ментор Олег Хомутенко щось роз'яснює учасникам курсів><span class=Ментор Олег Хомутенко щось роз'яснює учасникам курсів

Декілька місяців учасники опановуватимуть ази написання програм. За підсумками занять вони отримають сертифікати від фонду, а також Гарвардського університету, який є його партнером.

Курс побудований у змішаному форматі: учасники самостійно опановуватимуть лекції та виконуватимуть завдання, викладені на одному з інтернет-ресурсів. Після цього двічі на тиждень збиратимуться разом і з допомогою досвідченого ментора вирішуватимуть проблеми, які у них виникли.

Варто наголосити, що курси є безкоштовними і кожен охочий може на них потрапити. Потрібно лише зареєструватися на офіційному сайті фонду і чекати листа на електронну скриньку.

До слова, у Луцьку вже триває навчання однієї групи в рамках проекту Technology Nation, яке почалося наприкінці березня 2017 року.

Крім того, в травні 2017 року в обласному центрі Волині стартували курси з вивчення мови програмування JavaScript для учасників АТО. Ініціатором також виступив фонд BrainBasket.

Надрукувати
мітки:
коментарів
06 грудня 2019
16:05
05 грудня 2019