Поділитись:

Лучани виступили проти забудови парку 900-річчя

Середа, 28 червня 2017, 18:35

У Луцьку понад 70 мешканців прилеглих вулиць виступають, як вони кажуть, проти забудови парку 900-річчя.

Зустріч активістів стосовно збереження парку відбулася 28 червня, – пише ВолиньPost.

Лучани готують звернення до прокуратури та суду, аби він скасував рішення міськради, яким дозволили виділення землі.

У виданні зазначають, що нещодавно на території поблизу парку з'явився будинок.

Люди бідкаються, що, мовляв, прикриваючись учасниками АТО, депутати "подерибанили" землю парку та залишають лучан без зеленої зони. Тому вони рішуче налаштовані подавати до суду, аби скасувати рішення про виділення земельної ділянки. Мешканці запевняють, що тут 7 таких ділянок, та вони не дозволять їх забудовувати.

"У Луцьку всього три парки, а тут таке! Скоро і з колясками не буде де гуляти", – вигукували присутні.

Активісти із антикорупційних організацій Ганна Стульська та Сергій Мачульський запропонували створити ініціативну групу та скласти протокол зборів, аби прийняті сьогодні рішення були чинними.

Окрім того, Стульська зауважила, що у цьому випадку є конкретні чиновники, які винні у ситуації. Мовляв, хай лучани знають імена людей, які прикриваючись АТО, вирішують свої земельні питання та "вигризають шматки землі у парку".

Як запевнив учасник бойових дій Дмитро Доманський, земельні ділянки у цій зоні передбачені для 6 родин загиблих учасників АТО. Проте місцеві впевнені – це зроблено для того, аби "товстосуми" згодом перекупили землю та позводили тут свої котеджі.

"Учасники АТО за які гроші тут мають будувати хату? Вийде так, що їх не буде, а будуть ті пузаті", – заперечували люди. Вони нарікають, що вже зверталися у міську прокуратуру та міську раду. Із прокуратури відповіді не отримали, а від Ігоря Поліщука прийшла "відписка" – межі парку змінено.

Після тривалих та емоційних дебатів перейшли до справи: склали протокол, а згодом почали збір підписів за скасування незаконного, на думку лучан, рішення. Опісля сформували ініціативну групу, яка буде займатися тим, аби за словами людей, відновити справедливість та зберегти парк.

Надрукувати
мітки:
коментарів
15:30
15:10
09 грудня 2018
12:59
08 грудня 2018