Поділитись:

Що буде із популярними старовинними дверима в Луцьку

Середа, 05 липня 2017, 21:00

У Волинському окружному адміністративному суді зазначили, що проектною документацією із проведення капітального ремонту нежитлового приміщення – адміністративної будівлі на вул. Словацького, 1 у місті Луцьку не передбачено виконання робіт з ремонту, реставрації чи заміни на металопластикові вхідних дверей.

Про це йдеться у відповіді на інформаційний запит "Конкурента".

Нежитлове приміщення загальною площею 811, 1 метрів квадратних, що на вулиці Словацького, 1, перебуває в оперативному управлінні адмінсуду. До грудня 2017 року будівлю планують відремонтувати. Як сказано на Prozorro, загальна вартість робіт становить 5 мільйонів 622 тисячі 920 гривень з ПДВ. Таку остаточну ціну було затверджено за переможцем відкритих торгів – товариством з обмеженою відповідальністю "Ельбрус".

У коментарі "Конкуренту" директор фірми Олександр Журавський зазначив, що старовинні зелені двері на Словацького, 1 під час реконструкції загального приміщення не зачіпатимуть.

Із його слів, як окремий вид робіт, який не належить до реконструкції приміщення, двері та фасад будуть реставрувати в первинний вигляд.

"Ці двері в процесі реконструкції приміщення не чіпаються. Окремим договором їх буде робити фірма, у якої є дозвіл на реставраційні роботи пам'яток архітектури, та реставруватиме двері в первинний їх вигляд. Двері так як є, так і будуть залишатися. Коли проробиться реконструкція, тоді напишеться договір та буде складення ціна по відновленню цих дверей. І фасадна сторона теж не утеплятиметься, і буде теж відновлена. Ще на це гроші не виділялися зараз..." – підкреслив він.

Нагадаємо, у соціальній мережі Facebook лучани запустили флешмоб із хештегом #збережіть_двері, учасники якої закликають не знищувати унікальні старовинні двері на вулиці Словацького, 1, приміщення якого й буде ремонтуватися.

Надрукувати
мітки:
коментарів
18 жовтня 2019
13:21
17 жовтня 2019