Поділитись:

У Нововолинську буде індустріальний парк

Середа, 05 липня 2017, 17:30

До реєстру індустріальних (промислових) парків зарахували індустріальний парк "Нововолинськ".

Про це повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

Індустріальний парк "Нововолинськ" має загальну площу розміром у 20 га.

Метою створення такого парку є забезпечення сталого економічного розвитку міста шляхом формування єдиної території зі спеціально облаштованою інфраструктурою для розміщення нових об'єктів промисловості, інноваційної сфери, логістики і супутніх послуг, спрямованих на забезпечення економічного зростання, створення сприятливих умов для залучення інвестицій в економіку міста, підвищення конкурентоспроможності регіону, збільшення надходжень до міського бюджету та державного бюджету України, а також активізації інвестиційної діяльності як в місті, так і в регіоні.

Функціональне призначення парку: машинобудування; приладобудування; матеріально-технічне постачання і збут (логістика); легка промисловість (текстильна, швейна, шкіряно-взуттєва, шкіряно-галантерейна); сільськогосподарська промисловість (теплиці); ІТ-кластер (аутсорсинг).

"Створення індуструального парку дасть можливість працевлаштувати людей, які звільняються із шахт. За розразунками, які були зроблені, в індустріальному парку планують створити більше ніж 1 тисяча робочих місць", – розповів заступник міського голов Нововолинська Олександр Громик для телеканалу СТН.

Щоб створити концепцію парку, залучали і чиновників, і економістів.

Нагадаємо: у квітні заступник мера Нововолинська Олександр Громик розповів, що протягом наступних місяців вони планують відкрити індустріальний парк і запровадити в ньому пільги для створення бізнесу, в тому числі з іноземним капіталом.

Надрукувати
мітки:
коментарів
22 січня 2019
21 січня 2019
20 січня 2019
19 січня 2019
18 січня 2019
17 січня 2019
14 січня 2019
11 січня 2019
10 січня 2019
09 січня 2019