Поділитись:

Євросоюз зробив дорогу до «Долини Зеляви» на Волині

Понеділок, 07 грудня 2015, 18:30

Більше п'яти кілометрів доріг з твердим покриттям вдалося побудувати за грантові гроші у селах Заброди, Лучичі та Якушів, що в Ратнівському районі на Волині.

Будівництво частини комунальних вуличних доріг завершили завдяки участі та перемозі сільської ради у міжнародному проекті "Поліпшення доступу до туристичного регіону "Долина Зелява" і партнерських прикордонних регіонів Польщі, Білорусі, України, - інформує Вісник+К.

Основною метою проекту є поліпшення транспортної системи туристичного об'єкта "Долина Зелява" у прикордонних районах Білорусі та України.

Загальна вартість проекту програми становить 2 мільйони 636 тисяч євро, з яких 90 відсотків – кошти Євросоюзу. Для Забродівської сільської ради виділили у межах 500 тисяч євро, до 11-ти відсотків вартості проекту – це місцеві кошти сільського, районного та обласного бюджетів.

У планах громади – асфальтування усіх комунальних доріг у всіх трьох селах, а тому наразі тривають напрацювання для участі з проектом у наступній програмі транскордонного співробітництва "Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 роки", яка нещодавно стартувала.

Надрукувати
мітки:
коментарів