Поділитись:

На український ринок виходить масштабний європейський перевізник

Вівторок, 25 липня 2017, 19:30

Один з найбільших автобусних перевізників Європи – німецька компанія Flixbus запускає прямі маршрути з України до Польщі і Чехії.

Так, з 27 липня нічні маршрути з Києва, Львова, Рівного та Житомира почнуть їздити до Польщі (Краків, Катовіце) і Чехії (Острава, Прага, Брно). Денні маршрути будуть запущені з 10 серпня, – пише delo.ua.

Фактично Flixbus був присутній на ринку України з червня 2016 року і продавав квитки зі Львова та Ужгорода до Амстердаму, Берліну, Відня, Франкфурта і інших міст, проте безпосередньо перевезення з України здійснює її партнер компанія LEO Express.

"Нові маршрути FlixBus в Україні – це черговий крок у бік розширення FlixBus на територію Східної Європи. Беручи до уваги рішення Європейського Союзу про введення безвізового режиму з Україною, ми очікуємо зростання попиту на подорожі в країни Європи з України. У наших подальших планах – організація ще більшої кількості маршрутів FlixBus з України до Європи", – відзначає Микола Войтюк, віце-президент FlixBus у Східній Європі.

Інтерес великих європейських автобусних компаній до українського ринку помітили ще у 2016 році, коли одразу кілька компаній (зокрема, PolskiBus і LEO Express) почали здійснювати пасажирські перевезення в/з України. А на початку 2017 року латиська Норма-А (працює в декількох країнах східної Європи під брендом Ecolines) купила пасажирський бізнес української транспортної компанії Автолюкс.

Надрукувати
мітки:
коментарів
25 червня 2019
24 червня 2019
22 червня 2019
21 червня 2019
20 червня 2019
19 червня 2019