Поділитись:

В Україні майже 80% населення отримує вищу освіту

Середа, 26 липня 2017, 09:39

В Україні 79 % населення отримує вищу освіту.

Про це заявив перший заступник міністра освіти і науки України Володимир Ковтунець в ефірі "5 каналу", – пише "Експрес".

"За ступенем охоплення вищою освітою ми займаємо десь десяту-дванадцяту позицію в світі – 79 %. Це дані Всесвітнього економічного форуму. От якщо взяти молодь віком від 20 до 26 років, то 79 % отримують так чи інакше вищу освіта. 60 % отримують за рахунок бюджету, ще 20 % отримують її за власні гроші", – сказав він.

Із його слів, якщо дивитися якісні показники, то вже "з інженерної освіти ми перебуваємо у п'ятому десятку, а з бізнес-освіти – в кінці першої сотні".

Як повідомлялося раніше, в 2017 році для вступників з Криму передбачено квоту не більше 2 600 бюджетних місць. Квота буде розподілена по 35 ВНЗ України, зокрема на базі яких створені освітні центри "Крим-Україна". Абітурієнтам з Криму необхідно лише пройти державну підсумкову атестацію з 2 предметів (українська мова, історія України) і здати вступний іспит по одному предмету, визначеного вузом, або творчий конкурс. Найбільше бюджетних місць для кримчан передбачено у Львівській політехніці (338), Одеській юридичній академії (181), Одеському національному університеті ім. І. в. Мечникова (160), Запорізькому національному університеті (127), Херсонському державному університеті (127) та ін.

Надрукувати
мітки:
коментарів