Поділитись:

На Волині погрожують головному редактору видання

Середа, 02 серпня 2017, 09:52

Головному редактору інтернет-видання "Волинь24" Юрію Ричуку погрожували через допис у соцмережі.

Про це він повідомив у Facebook.

Із його слів, йдеться про допис до новини про те, що голову правління Фонду Ігоря Палиці "Тільки разом" Олександра Товстенюка затримали патрульні. Зокрема Юрій Ричук написав: "Зараз хтось замутить флешмоб я_з_товстенюком. Я тоді напишу новинку, що в інтернеті заступникові олігарха закликають скинутися на алказєльцер".

Як повідомив журналіст у коментарі ІА "Конкурент", дзвінок з погрозами пролунав у понеділок, 31 липня, в обідню пору. Сьогодні, 2 серпня, Юрій Ричук подаватиме заяву про злочин у поліцію.

Публікуємо розмову без змін:

[початок розмови]

Невідомий (Н): "Юра?"
Я: "Да"
Н: "Ричук, да?
Я: Да
Н: "Це ви писали за Алка… Альказельцер? Писали ви?
Я: А з ким я говорю?
Н: " НУ ТО ПОДУМАЙТЕ В СЛІДУЮЧИЙ РАЗ, ШОБ ПРО ВОЗИК ІНВАЛІДНИЙ ТАМ ДЕ НЕ ПИСАЛИ!
Я: А з ким я говорю? Ало!
Н: " Подумайте в слідуючий раз, шо ви пишете. До побачення.

[кінець розмови]

Головний редактор видання просить допомогти впізнати голос.

"Будучи при абсолютній свідомості і здатності критично оцінювати дійсність, зважаючи на деякі недавні події, заявляю: я здоровий, у мене нема хронічних хвороб, здатних викликати раптову смерть чи каліцтво. Я знаю правила дорожнього руху і їжджу на велосипеді дуже уважно і обережно. Я не ходжу сам безлюдними вулицями в темну пору доби. У мене вдома все нормально з електроприладами, проводкою і газовими комунцікаціями. Тож раптової пожежі (ДТП, нападів випадкових "хуліганів" чи чогось це) без стороннього втручання і умислу зі мною трапитися не може. Якщо це станется – я або мої рідні будуть звинувачувати автора цього дзвінка і тих, хто дав вказівку йому цей дзвінок зробити", – заявив він.

Надрукувати
мітки:
коментарів
12:11
09:04
25 січня 2020