Поділитись:

Які тимчасові споруди невдовзі демонтують у Луцьку (фото)

Середа, 02 серпня 2017, 12:19

Муніципальна варта винесла на голосування виконкому перелік тимчасових споруд, які підлягають демонтажу.

Більшість літніх майданчиків та МАФів встановлені без дозвільних документів. Про це сказала керівник муніципальної варти Юлія Сиротинська 2 серпня під час засідання міськвиконкому.

Відтак демонтують тимчасову споруду на проспекті Волі, 12 та на проспекті Волі, 12 біля "Чайного дому" демонтують літній майданчик, який немає паспорту прив'язки і правовстановчих документів.

"Люди торгують чаєм, і те, що в них нема жодних документів, – це абсолютно неправильно Але чи не призведемо ми такими каральними діями, чи не вб'ємо певний сегмент ринку, який працює і створює робочі місця", – поцікавився член виконкому Ігор Алексєєв.

Втім Юлія Сиротинська відповіла, що коли вони ухвалюють рішення про демонтажі, то у 80 % люди узаконюють ці об'єкти.

Також виконком підтримав проект рішення про демонтаж дерев'яних конструкцій біля будинку на вулиці Гаврилюка, 2, який виявився аварійною конструкцією без будь-яких документів.

Демонтують муніципали і металеві конструкції на вулиці Гаврилюка 24 а.

Підтримали члени виконкому і демонтаж пересувного торговельного об'єкта на вулиці Гордіюк, 47. Як пояснила Юлія Сиротинська, він частково стоїть на зеленій зоні біля ринку "Північний". Був припис, щоб власники узаконили цей об'єкт. Втім жодних дій не відбулося. Тим більше у цьому МАФі реалізовують хлібобулочні вироби, хоча поруч вже є супермаркет.

У дерев'яних конструкціях, біля будинку на Вулиці Ківерцівській, 24 підприємливі люди реалізовували сурогат, про що мешканці повідомили муніципальній варті. Коли почали відпрацьовувати це питання, то виявили причіпну, збиту зі сміття конструкцію. Зрозуміло, без будь-який документів.

Демонтують і аварійну зупинку на вулиці Рівненській, 85, про яку нещодавно писали журналісти.

"Вона реально в аварійному стані, і її сьогодні ж знімуть, якщо ви проголосуєте, щоб вберегти наших мешканців від нещасних наслідків", – сказала Юлія Сиротинська.

Члени виконкому підтримали і цей проект рішення про демонтаж.

Надрукувати
мітки:
коментарів
15 грудня 2019
17:15
14 грудня 2019
15:00
13 грудня 2019
12 грудня 2019