Поділитись:

Наркотична антиутопія у Ковелі (18+)

Неділя, 06 серпня 2017, 07:40

Культурний Ковель, про який мріяв його екс-міський голова Сергій Кошарук, все більше нагадує антиутопічну Інтерзону Вільяма Берроуза.

Антиутопія – це спільнота, яка лякає, відштовхує та є надто небажаною для мрійників або ж просто порядних людей.

Я народився та 22 роки прожив у "місті залізничників". Зараз я сюди навідуюся вряди-годи – провідати батьків або ж коли хочу перепочити від журналістики.

Ковель швидкими темпами перетворюється в наркотичний притон. Тут 16-річні дівчата та дорослі чоловіки фанатіють від "петра" (Первінтин – низькоякісний вид психостимулятора метамфетаміну, виготовлений в домашніх умовах. Улюблений спосіб вживання серед "юзерів": куріння через лампу).

"Люблю "потянути лампу" і потрахатися після цього", – каже 18-річна ковельчанка.

"Я стянула стільки "петра", що тобі й не снилося", – хизується 16-літня школярка.

"Пєтя" - це найкращий двіж. "Фен" тільки бомжи нюхають", – зауважує ще одна неповнолітня наркоманка.

Також в Ковелі полюбляють розважатися і з "батьком петра" – амфетаміном. Головні споживачі – юнаки віком від 15 до 25 років. Більшість з них або сходять з глузду і починають ховатися від щурів, думаючи, що це агенти наркоконтролю. Або ж закривають свої ніздрі та починають "гасити" порошок у вену. Далі – або смерть до 40 років, або ж важке та дороговартісне лікування.

Не забувають у "місті залізничників" й про головний та найзліший наркотик світу – алкоголь. Напитися до оскаженіння, обісрати все навколо та розбити собі голову, намагаючись зробити подвійне сальто, – в порядку речей.

Особливе місце в "раціоні" молодих ковельчан займає марихуана. Тут навіть завелася секта "маслодерів", які визначають місця розташування "апаратів" для куріння та здирають з них "масла", які відкладаються на пляшках після багаторазового користування. Такі наркомани постійно ризикують бути відлупцьованими та кинутими на корм рибам.

Звісно, подібне в Ковелі було й раніше, але у вигляді обмеженого явища. Школярі могли напитися пива чи покурити цигарку, а зараз вони шаленіють від легкодоступних синтетичних речовин.

Колись місто кишіло прихильниками футболу, боксу, веслування. Кожен другий був спортсменом. Це була утопія.

Утопія, яка в алкогольно-наркотичній розпусті перетворилася в антиутопію.

Рубрика СІМ_СОРОК є формою блогу, в якій журналісти виступають як вільні дописувачі та висловлюють своє бачення тих чи інших ситуацій. Редакція може не поділяти думку автора. Якщо в публікації вказана інформація, з якою Ви не погоджуєтесь, зв'яжіться з редакцією.

Надрукувати
мітки:
коментарів
17 серпня 2019
16 серпня 2019
14 серпня 2019
13 серпня 2019
12 серпня 2019
08 серпня 2019
07 серпня 2019
06 серпня 2019
29 липня 2019
26 липня 2019
25 липня 2019
22 липня 2019