Поділитись:

Кабмін передав 100% акцій "Нафтогазу" Мінекономіки

Вівторок, 08 грудня 2015, 12:27

Кабінет Міністрів України в рамках реформи корпоративного управління Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" ухвалив новий статут компанії і передав 100% акцій холдингу, які належать державі, в управління Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Про це йдеться в постанові уряду №1002, опублікованій на сайті Кабміну, що оприлюднена сьогодні в газеті "Урядовий кур'єр", - інформує Укрінформ.

Постановою затверджено статут публічного акціонерного товариства "Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України"; Положення про наглядову раду публічного акціонерного товариства "Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України"; Положення про правління публічного акціонерного товариства "Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України", які діятимуть з 1 квітня 2017 року.

Урядова постанова забороняє втручання та перешкоджання господарській діяльності компанії з боку органів державної влади, політичних партій та громадських організацій, їх посадових та службових осіб.

Склад наглядової ради компанії визначено у кількості п'яти осіб, троє з яких мають відповідати критеріям незалежності, визначеним законодавством.

Надрукувати
мітки:
коментарів
22 січня 2019