Поділитись:

Із Луцького комбінату хлібопродуктів незаконно вивозять тонни борошна, -депутат

Вівторок, 08 грудня 2015, 15:03

Із Луцького КХП №2 під виглядом зерновідходів вивозять тонни борошна найвищого ґатунку та з вересня по грудень не платять зарплати працівникам.

До Волинської обласної ради поступило звернення, у якому повідомляється про вивезення борошна із Луцького комбінату хлібопродуктів №2. Під ним розписалося більше 40 людей. Також у зверненні йдеться про те, що працівникам підприємства з вересня по грудень цього року, включно з індексацією за липень, не платять зарплати. Про це повідомив перший заступник голови Волинської обласної ради Олександр Пирожик на засіданні 8 грудня.

За його словами, борошно вивозили в автомобілях, призначених для транспортування зернових відходів. Відвантаження відбувалися у вихідні дні, коли основний склад працівників центру був відсутній.

"Заявники повідомляють конкретні факти, дати та прізвища, а також номерні знаки автомобілів, у яких з підприємства вивозили тони борошна вищого ґатунку", – повідомив Олександр Пирожик.

Також він розповів, що після затримання автомобілів, які вивозили зерно, почали відбуватися цікаві речі:

"Був стертий весь відеонагляд за цей період, знищили журнал зняття лічильників, хоча це журнал строгої звітності, в якому записували кількість мішків із борошном, а також клієнтів. Лічильники були збиті. Після цього частина фігурантів дій звільнилась з роботи. Не виключено, щоб замести сліди".

Депутати підтримали прохання заступника голови облради про здійснення прокурором Волинської області перевірки викладених у зверненні фактів.

Надрукувати
мітки:
коментарів