Поділитись:

Нововолинські забудовники "забули" сплатити кошти у міський бюджет

Четвер, 31 серпня 2017, 17:25

У Нововолинську забудовники не сплатили кошти на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста, через що бюджет недоотримав гроші.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

Встановлено, що у 2014 році низка підприємців та юридичних осіб завершили будівництво чи реконструкцію об'єктів комерційного призначення, однак при цьому не уклали договорів пайової участі у розвитку інфраструктури міста та не сплатили відповідних коштів у місцевий бюджет.

На вимогу прокуратури міською радою скеровано забудовникам відповідні проекти договорів. Як наслідок, три приватних підприємця добровільно заключили угоди, згідно яких зобов'язані сплатити 80 тис. грн, а шість підприємців уже перерахували до бюджету майже 24 тис. грн.

Лише Товариство з обмеженою відповідальністю "Механічно-ливарний завод" відмовилося від виконання вимог закону, відтак Нововолинський відділ Володимир-Волинської місцевої прокуратури звернувся до Господарського суду Волинської області із позовом про стягнення з підприємства майже 65 тис. грн упущеної громадою міста вигоди.

Надрукувати
мітки:
коментарів