Поділитись:

Каналізація у Вересневому: на якому етапі роботи (фото)

П'ятниця, 01 вересня 2017, 12:02

Луцька міська рада ухвалила рішення про будівництво у мікрорайні Вересневому господарсько-побутової каналізації та приєднання її до загальноміської каналізації. Завдяки цьому, каналізаційні стоки скидатимуться на міські очисні споруди, а не на поля фільтрації Гнідавського цукрового заводу.

Нині на вулиці Корольова у мікрорайоні Вересневе тривають активні будівельні роботи, – інформує прес-служба Луцької міської ради.

Працівники компанії КДС "Будінвест" намагаються мінімально руйнувати дорожнє покриття. На дорозі викопані спеціальні ями, у яких монтуватимуть колодязі. Незабаром приїде спеціальна установка, за допомогою якої під дорогою через ці ями протягуватимуть труби. Усі роботи планують завершити до кінця вересня.

Зі слів радика міського голови Ігоря Поліщука, підрядник дає 10-річну гарантію.

"Роботи йдуть активно. Підрядна організація досвідчена, адже прокладала каналізаційні мережі у Києві, Полтаві, Харкові. Будівництво відбувається методом проколу, а отже, ми не розриваємо дорогу. Спеціальна установка буде під землею бурити і протягувати труби. Це дасть можливість економити гроші та час. Якби ми просто копали траншеї, то це – додаткові витрати на ремонт дороги та створення перешкод мешканцям й руху транспорту", – наголосив Ігор Поліщук та додав, що вартість робіт становить 4,9 млн грн.

Надрукувати
мітки:
коментарів
23 лютого 2019
22 лютого 2019
15:12
09:15