Поділитись:

Перша оперативка в міського голови Луцька: страйк, наганяї та обіцянки

Вівторок, 08 грудня 2015, 17:06

Перша оперативна нарада 8 грудня у Луцького міського голови Миколи Романюка після його повторного обрання на цю посаду відбулася у форматі добрих наганяїв. Також виборча кампанія надихнула мера провести аудит діяльності комунальних підприємств, адже практично усі конкуренти мали цей пункт у передвиборчій програмі і вважали його слабким місцем Миколи Романюка.

* * *

Зокрема, традиційно йшлося про питання, з якими лучани звертаються в службу оперативного реагування міської ради, відсутності рейсів маршрутних таксі, перевірку комунальних підприємств, придбання вакцин від сказу та інше.

* * *

Оперативна нарада розпочалася з акції протесту, яка відбувалася під стінами ради. Згодом страйкарі заблокували рух вулицею Богдана Хмельницького. Невдоволені працівники ЛПЕ закликали владу посприяти вирішенню питань виплати заробітних плат, оскільки, як заявили самі працівники, підприємство знаходиться у стані занепаду та невдовзі може збанкрутувати.

* * *

Директорка департаменту "Центр надання адміністративних послуг у Луцьку" Лариса Карп'як доповіла, що 26% звернень, які надходять в службу оперативного реагування міської ради, - це звернення щодо діяльності житлово-комунальних господарств міста.


Серед інших звернень лучан – питання відсутності електропостачання у будинках, роботи ДКП "Луцьктепло", відсутності рейсів та неналежної поведінки водіїв. Найбільше скаржилися на рейси маршрутних таксі №9, 9а, 10, 12, 18, 28, 30, 32.

* * *

Актуальним питанням на порядку денному постало придбання вакцин від сказу, адже, на думку директорки комунального підприємства "Ласка" Дани Новарчук, лучани повинні вакцинувати домашніх тварин, аби попередити хвороду. До слова, у Луцьку зафіксували вже три випадки сказу.

"Хвороба є дуже страшною. Вона невиліковна. Спочатку людина стає агресивною, далі – кома. А потім помирає страшною смертю", - підкреслила зоозахисниця.

Тож Микола Романюк доручив Управлінню охорони здоров'я придбати для жителів обласного центру вакцини від сказу.

* * *

З ініціативи міського голови проведуть аудит діяльності комунальних підприємств. Як пояснює сам Романюк, такі кроки необхідні, аби не було спекуляцій під час передвиборчих кампаній. Можливо, міський голова бажає відхреститися від винувачень, що лунали у його бік. Тому аби "таких розмов не було", на вищезгаданих підприємствах проведуть зовнішній фінансовий аудит.

Міський голова дав розпорядження оголосити конкурс для відбору аудиторських компаній, які перевірять діяльність ДКП "Луцьктепло", КП "Луцькспецкомунтранс", КП "Луцькводоканал" та Луцького підприємства електротранспорту.

"Територіальна громада, яка є власником усіх цих підприємств, повинна знати про порушення, якщо вони є", - підкреслив Романюк.

Надрукувати
мітки:
коментарів