Поділитись:

Центральний ринок Луцька: чому "бунтують" підприємці

П'ятниця, 08 вересня 2017, 21:41
Центральний ринок Луцька: чому «бунтують» підприємці

Ринок "Центральний" у Луцьку завжди був предметом політичних і міжусобних воєн.

Про це заявила приватний підприємець Тетяна Біскуп в ефірі ток-шоу "Протилежний погляд Live" на телеканалі "Нова Волинь".

Зі слів Тетяни Біскуп, вийти підприємців на мітинг змусила міська влада.

"Всі знають, що Центральний ринок стає таким собі предметом політичних та міжусобних воєн час від часу. Щойно закінчується договір оренди, одразу починаються якісь перипетії в міській раді, якісь зміни, якісь плани, однак жодних конкретних рішень, які б дали зрозуміти людям, що про них не забули, що про них дбають, немає. Так було цього разу", – розповіла підприємець.

Як зазначила жінка, ніхто з підприємців не знав про те, що міська влада має намір не продовжувати договір оренди з Волинською облспоживспілкою. Люди дізнались про це із проекту рішення, який був опублікований на сайті Луцької міської ради. А в облспоживспілці підприємцям не змогли сказати, що ж буде далі.

Тоді Асоціація захисту малого і середнього бізнесу "Бізнес-Волинь" направила звернення до в.о. міського голови Григорія Пустовіта з проханням зібрати круглий стіл і пояснити позицію влади.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Луцької міської ради Олександр Рачков вважає, щопід стіни міської ради підприємців змусили вийти невпевненість у майбутньому свого бізнесу.

Він зазначив, що відносини відбувалися в площині орендодавець (Луцька міська рада) – орендар (Волинська облспоживспілка), тобто юридично діяльність стосувалась двох сторін. Підприємці ж своєю чергою співпрацювали з облспоживспілкою, і міська рада до цього не має ніякого відношення.

Зі слів Олександра Рачкова, облспоживспілка була неодноразово попереджена про непоновлення договору оренди, є документи, які підтверджують це. І саме представники облспоживспілки і мали попередити осіб, яких вони забезпечують торговими площами, про намір не продовжувати договір.

"Коли підприємці облаштовували там торгові точки, або павільйони, або лотки, або кіоски, вони не цікавились у влади: порушує це якісь норми чи не порушує, можна їх ставити чи не можна, – додав заступник міського голови. – Явно, що торгові місця там в більшості не по 10 кв. м, а земельна ділянка – 0,5 га (всього ж на цій ділянці налічується 430 торгових точок, – К.). Вже виходить, що, як мінімум, воно десь не відповідає нормам".

Надрукувати
мітки:
коментарів