Поділитись:

Волинським закладам профтехосвіти обіцяють сучасне обладнання

Четвер, 18 лютого 2016, 16:36

Упродовж майже двох років у Волинській та Рівненській областях успішно реалізується проект "Покращення системи підготовки кадрів для потреб економіки волинського субрегіону".

Фінансується він за кошти Євросоюзу, але очікується, що саме завдяки цьому проекту вдасться поліпшити інвестиційний клімат прикордонних областей, повідомляє Волинська регіональна дирекція Національної телекомпанії України.

Аби економіка регіону зростала та міцніла, потрібно починати з освіти, а особливо з якісного навчання тих робітничих професій, які нині затребувані на ринку праці Волині та Рівненщини. Тому не дивно, що партнерами проекту є управління освіти, науки та молоді двох сусідніх областей.

За кошти Євросозу для волинських закладів профтехосвіти закуплять сучасне навчальне обладнання для майстерень. Крім того, заплановані численні семінари, тренінги та вебінари.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЛУЦЬКІ ЗАКЛАДИ ПРОФТЕХОСВІТИ НЕ ВРЯТУЮТЬ НАВІТЬ ДЕРЖАВНІ КОШТИ

Під час засідання круглого столу Волинський ресурсний центр презентував новий всеукраїнський сайт для випускників шкіл та абітурієнтів. Він покликаний допомогти у виборі професії, у пошуку навчальних закладів та роботи.

Окрім того, куратори проекту повідомили, що завершити проведення тендерів планують до кінця червня цього року. Тож, цілком ймовірно, що наступний навчальний рік учні професійно-технічних навчальних закладів Волині розпочнуть із новим обладнанням.

Надрукувати
мітки:
коментарів
17 листопада 2019
16 листопада 2019
15 листопада 2019
14 листопада 2019
13 листопада 2019
12 листопада 2019
09:06
11 листопада 2019
09 листопада 2019